Nomi Tang IntiMate zestaw kulek gejszy sakura

9100502

IntiMate to kulki gejszy marki Nomi Tang - przyrząd do ćwiczeń mięśni dna miednicy.

Wysyłamy w 24h

135,00 zł

Postanowiłaś rozpocząć trening mięśni Kegla i szukasz dobrego zestawu do ćwiczeń dla początkujących? Kulki waginalne Intimate marki Nomi Tang świetnie sprawdzą się w takiej roli! Mają w sobie wszystko to, w co kulki gejszy powinny być wyposażone. Przede wszystkim w ich wnętrzu umieszczony jest odważnik, który wprawia kulki w lekkie drgania za każdym naszym ruchem. Dzięki temu mięśnie dna miednicy spinają się automatycznie, a my jesteśmy zwolnione ze świadomego ich kontrolowania. Wystarczy więc, że wsuniesz kuleczki do pochwy i spędzisz z nimi chwilę aktywnie np. sprzątając mieszkanie czy wyprowadzając psa na spacer. Cały trening kulki zrobią za Ciebie!
Pamiętaj tylko, by mięśni dna miednicy nie przetrenowywać. Optymalny czas treningu to ok. 30 -60 minut. Osobą początkującym polecamy jednak trening trwający ok. 15 minut dziennie.
 
W zestawie znajdziemy dwie kulki – jedną pojedynczą o wadze 53 g oraz drugą podwójną o wadze 106.8g. Trening zaczynamy od kulki pojedynczej. Dopiero, gdy nasze mięśnie się wzmocnią możemy przejść do kolejnego stopnia. Trening na pojedynczej kuleczce powinien trwać ok. 6 tygodni.
 
Kulki Nomi Tang Intimate wykonane są z wysokiej klasy silikonu. Mają bardzo mocny sznurek dzięki czemu nie musimy się obawiać, że przerwie się nam on przy wyjmowaniu kulek z ciała. By ułatwić sobie ich wsunięcie warto nałożyć na nie kilka kropel lubrykantu. W przypadku zabawek z silikonu korzystaj tylko z lubrykantów na bazie wody. Lubrykant silikonowy może nam zniszczyć gadżet.
Przed i po każdym użyciu wyczyść dokładnie kulki. Wystarczy woda i mydło antybakteryjne.
 
Pamiętaj, by trenować mięśnie Kegla regularnie. Od ich siły zależy nie tylko nasze zdrowie intymne w przyszłości (silne mięśnie Kegla to brak problemu z nietrzymaniem moczu), ale także intensywność seksualnej rozkoszy. Mocne mięśnie Kegla to o wiele mocniejsze orgazmy!
 
Parametry techniczne:
materiał: silikon klasy medycznej, TPE, PC
wymiary: pojedyncza kulka - 40 x 37 mm, podwójna kulka - 70 x 31 x 30 mm
waga: pojedyncza kulka - 53 g, podwójna kulka: 106,8 g

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Nomi Tang IntiMate zestaw kulek gejszy sakura

Nomi Tang IntiMate zestaw kulek gejszy sakura

IntiMate to kulki gejszy marki Nomi Tang - przyrząd do ćwiczeń mięśni dna miednicy.

Podobne produkty