Fun Factory Stronic Eins pulsator ciemny fiolet

3102501

Pulsator FUN FACTORY Stronic Eins, ciemny fiolet

Wysyłamy w 24h

675,00 zł

Stronic Eins od Fun Factory to wibrator niezwykły! To w zasadzie nie wibrator, a pulsator, czyli gadżet, który wykonuje ruch frykcyjny w przód i w tył, całkowicie zwalniając Cię z obowiązku manewrowania zabawką. Ciekawe, nieprawdaż? Pulsatory to z pewnością jedne z najoryginalniejszych gadżetów dostępnych na rynku zabawek erotycznych. Napęd, który mają wbudowany jest unikalny i opatentowany wyłącznie przez firmę Fun Factory, więc nie znajdziecie go w żadnej innej zabawce!

 
Dla kogo pulsator?
Ponieważ jest to gadżet dość nietypowy sądzimy, że powinny po niego sięgnąć osoby, które mają już jakieś doświadczenie z zabawkami erotycznymi. Dla osoby początkującej może być zbyt duży oraz za ciężki. Polecamy go Paniom, które czerpią przyjemność z mocnej i szybkiej penetracji, bo do tego nadaje się idealnie!


Stronic Eins ma 4 poziomy pulsowania, od w miarę łagodnych do bardzo szybkich i mocnych. Ma też trzy różne, bardzo ciekawe tryby pulsowania.
Świetnie nadaje się do penetracji waginalnej, ale również analnie potrafi doprowadzić na szczyty rozkoszy. I nie tylko kobiety! Przypasuje również Panom, którzy otwarci są na analne doznania, bowiem idealnie sprawdza się także jako masażer prostaty. A ponadto ilość możliwych pozycji, w których możemy korzystać z pulsatora nie ma końca!


Wykonany jest z najbezpieczniejszego dla ciała materiału, którym jest silikon medyczny. Zasilany na akumulator, który po jednym pełnym naładowaniu może pracować aż do trzech godzin! Przyciski do włączania i wyłączania są wypukłe co bardzo ułatwia zmienianie poziomów mocy czy trybów podczas zabawy. Można go zabrać także do wanny czy pod prysznic, gdyż jest w pełni wodoodporny.
Pamiętaj tylko, że przed użyciem zabawkę należy naładować. A jeśli będziesz potrzebował/a lubrykantu to korzystaj tylko z tych na bazie wody!
Do czyszczenia spokojnie wystarczy dobre mydło antybakteryjne i woda lub preparaty do czyszczenia gadżetów erotycznych.

 

UŻYWANIE

  • Wciśnij przycisk FUN, a pulsacja rozpocznie się na optymalnym, średnim poziomie.
  • Wciskając "-" wybierzesz rzadsze, ale mocniejsze "pchnięcia".
  • Przyciskiem "+" przenosisz się do kolejnych 6 programów stymulacji.
  • Wciśnięcie przycisku FUN wyłącza pulsator.

 

DANE TECHNICZNE

Długość: 23,8 cm
Średnica 4,5-3,5 cm
Waga: 275 g

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćpulsatory
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory Stronic Eins pulsator ciemny fiolet

Fun Factory Stronic Eins pulsator ciemny fiolet

Pulsator FUN FACTORY Stronic Eins, ciemny fiolet

Podobne produkty