Lelo Intima Silk Blindfold Red jedwabna maska zasłaniająca oczy czerwona

5501703

2 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

230,58 zł

Jedwabna przepaska LELO Intima Silk Blindfold to bez wątpienia najbardziej luksusowa opaska na oczy dostępna na światowym rynku akcesoriów erotycznych. Pozbawienie zmysłu wzroku powoduje, że wyostrzają się pozostałe zmysły takie jak dotyk, smak, zapach… Pozwoli to na doświadczenie zupełnie nowych przeżyć. W połączeniu z różnymi formami dotyku możesz kreować własne scenariusze. Związane oczy nie będą widziały uderzających w ciało rzemieni, a odczucia będą jeszcze bardziej intensywne. Masaż rozgrzewającym olejkiem o relaksującym zapachu rozbudzi pożądanie a dotyk lekkiego piórka wywoła niezapomniane dreszcze na Twojej skórze.

 

Intima Silk Blindfold wykonana jest w 100% z jedwabiu i żakardowego wzoru LELO, co czyni ją wyjątkowo ekskluzywnym produktem. Idealnie wykrojona, doskonale dopasuje się do kształtu twarzy. Z tyłu posiada elastyczny fragment, co powoduje, że perfekcyjnie oplata każdą głowę oraz nie zsuwa się z długich włosów. Dodatkowe boczne szarfy można związać w kokardę, lub przywiązać nimi ręce w rezultacie otrzymując dodatkowe możliwości dzięki skrępowaniu ruchów. Dostępna w trzech zmysłowych kolorach – czarnym, czerwonym i głębokim fiolecie. Poczuj to, czego nie zobaczysz! Daj ponieść się zmysłom!

 

Proponujemy również inne akcesoria marki LELO wyprodukowane z myślą o zabawach BDSM jak na przykład Tantra Feather Teaser, Sensua Suede Whip, Sutra Chainlink Cuffs i inne dostępne na naszej stronie.

 

Długość – 64 cm

Szerokość – 4,5 cm

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lelo Intima Silk Blindfold Red jedwabna maska zasłaniająca oczy czerwona

Lelo Intima Silk Blindfold Red jedwabna maska zasłaniająca oczy czerwona

Podobne produkty