Nexus Revo 2 Grey rotacyjny masażer prostaty szary

6500502

Wysyłamy w 24h

378,00 zł

-40%

630,00 zł brutto

Nexus Revo 2 to masażer każdego prawdziwego mężczyzny. Anatomicznie wyprofilowany tak, by trafił w Twój czuły punkt, będzie ze snajperską dokładnością pieścił Twój punkt P. Wyposażony w mechanizm wibracji oraz rotacji będzie stymulował prostatę tak jak lubisz najbardziej. Druga część skierowana na krocze zapewni Ci kompleksową stymulację. Nadmienić należy, że masaż prostaty posiada właściwości lecznicze. Przyczynia się on do zmniejszenia ryzyka zachorowania na nowotwory prostaty. Uskutecznia on także profilaktykę przerostu prostaty, przedłużając w naturalny sposób żywotność Twojego instrumentu. Ponadto zapewnia silniejszy orgazm o jakim nigdy nawet nie śniłeś.

Masażer ten jest wykonany z gładkiego silikonu klasy medycznej. Jest to materiał całkowicie bezpieczny dla ciała, hipoalergiczny i w dodatku pozbawiony szkodliwych substancji takich jak ftalany. Podczas zabaw analnych użycie lubrykantu stanowi niezbędną konieczność. Ze względu na silikonową powłokę jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te zawierające w składzie silikon mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki.

Po skończonej zabawie wyczyść Nexus Revo 2 za pomocą ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. W celu zapewnienie kompleksowej ochrony zdezynfekuj także zabawkę za pomocą preparatów przeznaczonych do czyszczenia gadżetów erotycznych. Nexus Revo 2 jest ładowany za pomocą ładowarki magnetycznej, która jest dołączona do zestawu. Jedno pełne ładowanie może potrwać do 4 godzin i może dostarczyć aż do 10 godzin dobrej zabawy. Ponadto taki sposób ładowania gwarantuje całkowitą wodoodporność zabawki. Możesz zabrać ją ze sobą do wanny i cieszyć się przyjemnością jaką daje podczas wieczornych kąpieli.

Parametry techniczne:

kolor: czarny

długość całkowita: 14,6 cm

długość użytkowa: 10,6 cm

średnica w najszerszym miejscu: 3,2 cm

zasilanie: akumulator litowo-jonowy

 

Wykonano z silikonu medycznego i plastiku ABS, bez dodatku ftalanów.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Nexus Revo 2 Grey rotacyjny masażer prostaty szary

Nexus Revo 2 Grey rotacyjny masażer prostaty szary

Podobne produkty