Nexus Sparta rotacyjny masażer prostaty czarny

6503300

Nowoczesny masażer prostaty marki Nexus.

Wysyłamy w 24h

387,00 zł

Nexus Sparta to luksusowy masażer prostaty, dzięki któremu wykonasz samemu profesjonalny masaż prostaty. Masażer ten został wyposażony w wypustkę na końcu trzonka, która porusza się na pięć różnych sposobów, dzięki czemu masaż jest jeszcze bardziej przyjemny i efektywny.

 

Masażer Sparta wykonany został z aksamitnie gładkiego silikonu, jest całkowicie wodoodporny i ładowany przy użyciu kabla USB z klipsem magnetycznym.

 

Masażer ma długość 13,9cm; średnicę 22mm, a w miejscu masującej wypustki 34mm.

 

Używanie produktów Nexus zapewnia nie tylko wspaniałe doznania, ale również poprawę ukrwienia gruczołu prostaty. Gruczoł ten dla nas – mężczyzn jest niezwykle istotny. Prostata jest narządem mięśniowo-gruczołowym, umiejscowionym w miejscu połączenia drogi moczowej z płciową. Wydziela substancję, która stanowi 25% spermy. Wydzielina ta ma duże znaczenie przy zapłodnieniu, ale również znacząco wpływa na satysfakcję seksualną. Ożywia ruch plemników i powiększa masę wytryskową.  U mężczyzn, zwłaszcza po 40 roku życia, często dochodzi do przerostu prostaty, efektem czego pojawiają się kłopoty z oddawaniem moczu i czynności seksualnych. Statystyki mówią, że około 30-40% mężczyzn pomiędzy 40. a 60. rokiem życia odczuwa dolegliwości związane z jej schorzeniami.

 

 

Parametry techniczne:

wodoodporny

5 trybów pracy

zasilanie: akumulator (ładowanie przy pomocy kabla USB z klipsem magnetycznym)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Nexus Sparta rotacyjny masażer prostaty czarny

Nexus Sparta rotacyjny masażer prostaty czarny

Nowoczesny masażer prostaty marki Nexus.

Podobne produkty