Nomi Tang Spotty RC rotacyjny masażer prostaty czarny

9100202

Spotty RC to zdalnie sterowany masażer prostaty marki Nomi Tang.

Wysyłamy do 7 dni

517,00 zł

Nomi Tang Spotty RC to wibrator, który jest anatomicznie wyprofilowany tak, by perfekcyjnie trafić w Twój punkt P. Jego zakrzywiona końcówka będzie stymulowała Cię właśnie tam, gdzie najbardziej lubisz. Ten masażer prostaty posiada 5 różnych trybów wibracji oraz 3 tryby pracy ruchomej główki. Druga część tego wibratora powinna zostać skierowana na krocze, zapewniając kompleksową stymulację. Dwa niezależne silniczki będą pieściły Cię dogłębnie. Dodatkowo Nomi Tang Spotty RC posiada możliwość sterowania za pomocą pilota. Daje to możliwość wygodnej zmiany ustawień wibracji. Nadmienić należy, że masaż prostaty posiada właściwości lecznicze. Przyczynia się on do zmniejszenia ryzyka zachorowania na nowotwory prostaty. Uskutecznia on także profilaktykę przerostu prostaty, przedłużając w naturalny sposób żywotność Twojego instrumentu. Ponadto zapewnia silniejszy orgazm o jakim nigdy nawet nie śniłeś. Mimo, że jest to produkt przeznaczony głównie dla mężczyzn z powodzeniem po odpowiedniej dezynfekcji mogą z niego korzystać także kobiety. W przypadku zastosowania waginalnego Nomi Tang spoty będzie stymulował zarówno punkt G jak i łechtaczkę.

Masażer ten jest wykonany z gładkiego silikonu klasy medycznej. Jest to materiał całkowicie bezpieczny dla ciała, hipoalergiczny i w dodatku pozbawiony szkodliwych substancji takich jak ftalany. Podczas zabaw analnych użycie lubrykantu stanowi niezbędną konieczność. Ze względu na silikonową powłokę jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te zawierające w składzie silikon mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki.

Po skończonej zabawie wyczyść Nomi Tang Spotty RC za pomocą ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Nie musisz się martwić o potencjalne uszkodzenie zabawki podczas czyszczenia, gdyż gadżet ten jest wodoodporny do głębokości 1 metra. W celu zapewnienie kompleksowej ochrony zdezynfekuj także zabawkę za pomocą preparatów przeznaczonych do czyszczenia gadżetów erotycznych. Nomi Tang Spotty RC jest ładowany za pomocą ładowarki USB, która jest dołączona do zestawu. Jedno pełne ładowanie może potrwać do 150 minut i jest w stanie dostarczyć nawet 180 minut dobrej zabawy.

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów

wysokość: 135 mm

szerokość: 128 mm

wodoodporność: produkt jest odporny na zanurzenia w wodzie na głębokość do 1 m

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Nomi Tang Spotty RC rotacyjny masażer prostaty czarny

Nomi Tang Spotty RC rotacyjny masażer prostaty czarny

Spotty RC to zdalnie sterowany masażer prostaty marki Nomi Tang.

Podobne produkty