Nexus Revo New Blue rotacyjny masażer prostaty niebieski

6504502

Wysyłamy w 24h

660,00 zł

Klasyczny już masażer prostaty w swojej nowej, rewolucyjnej odsłonie. Dotychczasowy masażer będący połączeniem silikonu i ABS teraz jest w 100% z przyjemnego w dotyku silikonu. Poprawiono jakość i funkcjonalność klawiszy oraz stworzono zabawkę w pełni wodoszczelną.

 

Nexus Revo New to masażer każdego prawdziwego mężczyzny. Anatomicznie wyprofilowany tak, by trafił w Twój czuły punkt, będzie ze snajperską dokładnością pieścił Twój punkt P. Wyposażony w mechanizm wibracji oraz rotacji będzie stymulował prostatę tak jak lubisz najbardziej. Druga część skierowana na krocze zapewni Ci kompleksową stymulację. Nadmienić należy, że masaż prostaty posiada właściwości lecznicze. Przyczynia się on do zmniejszenia ryzyka zachorowania na nowotwory prostaty. Uskutecznia on także profilaktykę przerostu prostaty, przedłużając w naturalny sposób żywotność Twojego instrumentu. Ponadto zapewnia silniejszy orgazm o jakim nigdy nawet nie śniłeś.

Masażer ten jest wykonany z gładkiego silikonu klasy medycznej. Jest to materiał całkowicie bezpieczny dla ciała, hipoalergiczny i w dodatku pozbawiony szkodliwych substancji takich jak ftalany. Podczas zabaw analnych użycie lubrykantu stanowi niezbędną konieczność. Ze względu na silikonową powłokę jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te zawierające w składzie silikon mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki.

Po skończonej zabawie wyczyść Nexus Revo New za pomocą ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. W celu zapewnienie kompleksowej ochrony zdezynfekuj także zabawkę za pomocą preparatów przeznaczonych do czyszczenia gadżetów erotycznych. Nexus Revo New jest ładowany za pomocą ładowarki magnetycznej, która jest dołączona do zestawu. Jedno pełne ładowanie może potrwać do 3,5 godzin i może dostarczyć aż do 10 godzin dobrej zabawy. Ponadto taki sposób ładowania gwarantuje całkowitą wodoodporność zabawki. Możesz zabrać ją ze sobą do wanny i cieszyć się przyjemnością jaką daje podczas wieczornych kąpieli.


Parametry techniczne:

Wysokość części penetracyjnej: 96 mm

Wysokość całkowita: 146 mm

Średnica w najgrubszym miejscu części penetracyjnej: 33 mm

Długość podstawy: 127 mm

6 trybów stymulacji

2 prędkości obrotu

2 kierunki obrotu

34 kombinacje przyjemności

Wodoszczelny do 1 metra zgodnie ze standardem IPX7

Wykonany w 100% z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością, panel ładowania z ABS.

Zasilanie: akumulator litowo-polimerowy 3,7V , 1500mAh; ładowany za pomocą kabla USB

Standardowy czas ładowania: 3,5 godziny

Czas użytkowania: do 10 godziny

 


Zawartość opakowania: Revo New, ładowarka na kablu USB, woreczek do przechowywania i instrukcja obsługi. 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Nexus Revo New Blue rotacyjny masażer prostaty niebieski

Nexus Revo New Blue rotacyjny masażer prostaty niebieski

Podobne produkty