BI Poeme Butter Caramel farbka do ciała karmelowa 50ml

0803802

Wysyłamy do 7 dni

74,00 zł

Chciałabyś wypróbować w sypialni coś innego? Marzysz, żebyście się zrelaksowali przez zabawę, ale i nabrali ochoty na coś więcej? Bijoux Indiscrets ma dla Ciebie coś wyjątkowego! Jadalna farbka do ciała podziała na zmysły i sprawi, że odkryjecie nieznane do tej pory terytoria rozkoszy! Urozmaićcie grę wstępną przez zabawę a na pewno nie pożałujecie!


Jadalna farbka do ciała Bijoux Indiscrets Poeme Butter Caramel to doskonała opcja na to, by wspólne chwile były jeszcze bardziej gorące. Możecie rysować po swoich ciałach za pomocą, dołączonego do zestawu, piórka, ale to zaledwie jedna z opcji. Taki dodatek o smaku słodkiego karmelu sprawi, że Wasze zmysły oszaleją. Tylko do Was zależy jak go wykorzystacie. Na pewno podkręci on temperaturę! Wrażenia smakowe i zapachowe wprost odurzą i zachęcą do dalszych działań. Bijoux Indiscrets Poeme Butter Caramel jest całkowicie bezpieczna, możecie jej zatem używać bez obaw. Zestaw zawierający farbkę i piórko został elegancko zapakowany i będzie też idealnym prezentem dla drugiej osoby!
Skład: cukier, syrop glukozowy, woda, colours (E-150a, E-171), toffee flavouring, preservative (E-202) and salt, sodium, total carbohydrate, sugar, fat, cholesterol

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

BI Poeme Butter Caramel farbka do ciała karmelowa 50ml

BI Poeme Butter Caramel farbka do ciała karmelowa 50ml

Podobne produkty