BI Poeme Wild Strawberry farbka do ciała poziomkowa 50ml

0803801

Wysyłamy w 24h

74,00 zł

Szukasz nowego dodatki, który Was rozpali? Jeśli tak, to Bijoux Indiscrets ma coś dla Ciebie! Jadalna farbka co ciała będzie doskonałym urozmaiceniem. Z jednej strony możecie się pobawić, z drugiej zaś kusić i działać na zmysły. Jest to zawsze dobra opcja na rozluźnienie i zachętę do dalszych działań. Na pewno nabierzecie ochoty na jeszcze więcej i to w krótkim czasie!


Jadalna farbka do ciała Bijoux Indiscrets Poeme Wild Strawberry pozwoli zrealizować fantazje, urozmaicić grę wstępną i doskonale się przy tym bawić. Piórko dołączone do farbki podziała na Wasze zmysły. Upojny smak i zapach truskawek podnieci i zachęci do działania. Tylko od Was zależy jak wykorzystanie ten produkt. Na pewno podkręci on atmosferę w sypialni i sprawi, że będziecie z niecierpliwością czekać na więcej. Bijoux Indiscrets Poeme Wild Strawberry to idealny pomysł na gorący wieczór. W skład zestawu wchodzi farbka i piórko. Całość jest gustownie zapakowana.

Skład: cukier, syrop glukozowy, woda, pulpa poziomkowa (14,0%), acidifier (E-330) preservative (E-202), strawberry flavouring and colours (E-124, E-122)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

BI Poeme Wild Strawberry farbka do ciała poziomkowa 50ml

BI Poeme Wild Strawberry farbka do ciała poziomkowa 50ml

Podobne produkty