FSoG Something Forbidden Silicone Butt Plug zatyczka analna czarna

0203700

Wysyłamy w 24h

90,00 zł

Something Forbidden to idealny korek dla osób, które dopiero chciałyby zaznać przyjemności analnej. Jego niewielki rozmiar i stożkowaty kształt sprawia, że aplikacja będzie prawdziwą przyjemnością. Korek ten jest miękki i elastyczny, co czyni go idealnym dla osób początkujących. Jest on wygodny w noszeniu, możesz go założyć i pójść z nim na zakupy, spacer czy do pracy. Po aplikacji poprzez zmniejszenie miejsca w pochwie stosunek staje się przyjemniejszy zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Ponadto, zabawka ta jest zakończona wygodnym okrągłym uchwytem, który ułatwi wyciągnięcie zabawki po skończonej zabawie.

Korek ten jest wykonany z silikonu klasy medycznej. Jest to materiał przyjemny w dotyku, hipoalergiczny i całkowicie bezpieczny dla ciała ludzkiego. Pamiętaj o zastosowaniu dobrego lubrykantu przed aplikacją zabawki. Ze względu na silikonową powłokę jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu. Po udanej zabawie wyczyść korek za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji zabawek erotycznych. Jeśli nie posiadasz takich środków możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej.

Do zabawki dołączony jest elegancki satynowy worek, który umożliwia dyskretne przechowywanie i transport korka. Wszystkie produkty tej serii powstały pod czujnym okiem autorki „50 twarzy Grey’a” i zostały przez nią zaakceptowane. Ponadto autorka zadbała o wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo użytkowników.

 

Długość całkowita: 10,8 cm
Długośc do aplikacji: 8 cm
Obwód: 8,3 cm
Materiał: silikon
Elastycznośc: tak
Zawiera lateks: nie
Zawiera ftalany: nie

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćanalne
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

FSoG Something Forbidden Silicone Butt Plug zatyczka analna czarna

FSoG Something Forbidden Silicone Butt Plug zatyczka analna czarna

Podobne produkty