Lubrykant silikonowy Pjur Light Bodyglide 30ml

7601302

 Pjur Light Bodyglide 30ml

Wysyłamy w 24h

35,00 zł

Pjur Light Bodyglide to lubrykant na bazie silikonu. Producentem jest Niemiecka marka Pjur specjalizująca się w produkcji lubrykantów najlepszej jakości


Pjur Light Bodyglide
 to lubrykant o lżejszej formule niż jego odpowiednik https://secretplace.pl/silikonowe/29623-lubrykant-silikonowy-pjur-basic-250-ml.html?search_query=pjur+silikonowy+&results=23. , zachowując przy tym wszystkie swoje pozytywne właściwości.  

Żel doskonale nawilży Twoją skórę. Wystarczy tylko kilka kropel, ponieważ jest bardzo wydajny. Ponadto nie wysycha, nie daje lepkiego nieprzyjemnego efektu na ciele oraz pozostawia na niej delikatną śliską warstwę. Bardzo dobrze sprawdza się do masażu całego ciała, co spotęguje waszą wspólna przyjemność.


Lubrykant został przebadany dermatologicznie, w swoim składzie nie zawiera olejów, tłuszczów, wody, środków konserwujących oraz szkodliwych dla ciała i zdrowia parabenów.

Jest całkowicie bezwonny, nie uczula, nie blokuje porów, można go z powodzeniem łączyć z prezerwatywami lateksowymi. Nie powinno się stosować w połączeniu z zabawkami z silikonu.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lubrykant silikonowy Pjur Light Bodyglide 30ml

Lubrykant silikonowy Pjur Light Bodyglide 30ml

 Pjur Light Bodyglide 30ml

Podobne produkty