Fun Factory B Ball Uno kulka analna malinowo-czarna

3113001

Fun Factory Kulka analna B Ball malinowo-czarna

Wysyłamy do 7 dni

139,00 zł

B Ball UNO niemieckiej marki Fun Factory to ciekawe połączenie korka analnego i kulek gejszy. Wykorzystuje zasadę biologicznego sprzężenia zwrotnego, aby stymulować, wzmacniać doznania i ćwiczyć mięśnie Kegla w rytm ruchu Twojego ciała. Ten mały gadżet doskonale sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i poza nią.

 

Profil B Ball UNO został tak dobrany, aby zabawka mogła być wykorzystywana nawet przez mało doświadczone osoby. Główka jest na tyle mała, aby ją można było bez problemów umieścić wewnątrz ciała, ale na tyle duża, żeby sama się nie wysunęła. Całość zakończona jest kołnierzem, który zapobiega wciągnięciu gadżetu do środka podczas silnych wrażeń. Zewnętrzna powłoka jest wykonana z hipoalergicznego silikonu klasy medycznej, co czyni ją miłą w dotyku i w 100% bezpieczną dla użytkowników.

 

Pod tą warstwą znajduje się serce B Ball UNO – ciężka kulka wewnątrz pustej sfery z twardego tworzywa ABS. Reagując na każde poruszenie ciała, kulka uderza o ścianki większej sfery. Wywołane w ten sposób wibracje rozchodzą się po ciele wywołując mimowolną reakcję otaczających tę zabawkę mięśni i równocześnie sprawiając wiele przyjemności.

Fun Factory B Ball UNO jest idealne dla osób dowolnej płci. Oprócz samego wrażenia wypełnienia, korzystanie z tego korka analnego ma wiele dodatkowych zalet. Dzięki odpowiedniej stymulacji można się cieszyć silniejszym podnieceniem, bardziej satysfakcjonującymi i dłużej trwającymi orgazmami oraz lepszą kontrolą nad nimi. Nie można również zapominać o prozdrowotnych efektach. Poprzez, opisane powyżej, zjawisko biologicznego sprzężenia zwrotnego wzmocnione zostają mięśnie dna miednicy, czyli mięśnie Kegla, odpowiedzialne za trzymanie moczu (u pań) oraz erekcję i lepszą kontrolę wytrysku (u panów). Trudno zatem zaprzeczyć, że ta zabawka to, istotnie, połączenie przyjemnego z pożytecznym.

 

Aby używanie B Ball UNO było przyjemniejsze, a sama aplikacja bezproblemowa należy zadbać o odpowiednie nawilżenie. Z racji materiałów, z których został wykonany ten gadżet, wskazane jest korzystanie jedynie z lubrykantów wodnych, gdyż żele na bazie silikonu lub mieszanki wodno-silikonowe mogą poważnie uszkodzić powierzchnię zabawki. Trzeba pamiętać również o tym, że olejki do masażu lub balsamy do ciała nie są tutaj dobrym substytutem.

Utrzymanie tego korka analnego w czystości jest bardzo proste. Wystarczy umyć B Ball UNO mydłem antybakteryjnym i osuszyć miękkim ręcznikiem lub pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Dla dodatkowej higieny można również stosować specjalne środki do czyszczenia zabawek erotycznych.

 
Parametry techniczne:

Materiał: 100% hipoalergiczny, pokryte silikonem medycznym, kulki wewnętrzne z plastiku ABS przyjaznego ciału, wodoodporne
Rozmiary kulki: 3,7 - 3,6 cm
Podstawa: 5 cm x 2,2 cm
Waga: 52g

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćanalne
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory B Ball Uno kulka analna malinowo-czarna

Fun Factory B Ball Uno kulka analna malinowo-czarna

Fun Factory Kulka analna B Ball malinowo-czarna

Podobne produkty