* Dildo Laid D.1 (jasnoniebieskie)

jasnoniebieskie

Wysyłamy do 7 dni

Laid D.1 wyprodukowane przez norweską markę Laid to wyjątkowo ekskluzywne dildo wykonane z kamienia księżycowego (znanego również jako Blue Pearl Larvikite. Każdy egzemplarz jest unikatowy, dzięki wykorzystaniu surowca mineralnego. Mimo, iż dildo to najstarsza zabawka erotyczna świata, Laid D.1 wygląda niesamowicie nowocześnie, doskonale wypolerowana, idealnie gładka powierzchnia daje poczucie luksusu w sypialni. Jego minimalistyczny design sprawia, że pozostawienie D.1 na widoku nie wzbudzi podejrzeń postronnych osób.

 

Wykorzystanie kamienia przez markę Laid jest nawiązaniem do pierwszych tego typu gadżetów, które zaczęto wytwarzać 30 tysięcy lat temu właśnie z tego materiału. Dlaczego? Otóż dzięki takiemu rozwiązaniu możemy eksperymentować z temperaturą podczas zabawy. Poczuj ekscytujące doznania schładzając dildo w zimnej wodzie lub wkładając do lodówki. Zapewni to nieziemski dreszczyk rozkoszy Twojemu ciału! Natomiast ogrzanie zabawki w wodzie, czy nawet ciepłem suszarki pozwoli Ci się rozluźnić i zrelaksować. W zależności od nastroju wybierz jaki efekt chcesz w danej chwili uzyskać. Zastosowanie kamienia księżycowego jako surowca sprawia też, że gadżet ten jest bardzo trwały i bardzo łatwy do utrzymania w idealnym stanie.

 

Projekt Laid D.1 został stworzony przez kobietę, dzięki temu produkt jest perfekcyjnie dopasowany do anatomii kobiecego ciała. Asymetryczna budowa sprawia, że można się nim bawić na wiele sposobów i odkrywać swoje najczulsze punkty. Wystarczy delikatnie przekręcić korpus dilda i odkrywać jak zmienia się rodzaj stymulacji, której możemy doświadczyć. Doskonale nadaje się do stymulacji punktu G. Samemu lub z partnerem. Jest dość masywne (400g), dzięki czemu idealnie leży w dłoni i odpowiedni nacisk na wrażliwe części pochwy jest łatwiejszy do osiągnięcia.

 

Możesz używać dowolnego lubrykantu na jaki masz ochotę, jednak najlepiej sprawdzi się taki o gęstej konsystencji. Nie będzie on spływał po śliskiej powierzchni zabawki. O kamienne dilda powinno się dbać podobnie jak akcesoria wykonane ze szkła boro-krzemianowego, nie należy ich jednak polewać wrzątkiem i czyścić w zmywarce. Najlepiej użyć ciepłej wody z dodatkiem antybakteryjnego mydła, opłukać i osuszyć. Można też zastosować preparat do czyszczenia akcesoriów erotycznych, którego działanie będzie odpowiednie dla każdego typu gadżetu.

 

Parametry techniczne:
materiał: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów
waga: 170 gramów
długość: 20 cm
średnica: 3,5 cm

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Dildo Laid D.1 (jasnoniebieskie)

* Dildo Laid D.1 (jasnoniebieskie)

jasnoniebieskie

Podobne produkty