* FSoG Darker Primal Attraction Jiggle Butt Plug korek analny granatowy

FSoG - Primal Attraction Jiggle Butt Plug

Wysyłamy do 7 dni

Primal Attraction to zatyczka analna pochodząca z oficjalnej kolekcji Fifty Shades Darker. Kolekcja ta powstała z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy detal, by poprawić jakość życia seksualnego ludzi na całym świecie. Nad całością czuwało czujne oko E.L. James, amerykańskiej autorki gorącego romansu „Ciemniejsza strona Grey’a”. Primal Attraction jest korkiem uniwersalnym, może być stosowany zarówno przez mężczyzn jak i przez kobiety. Ze względu na swój smukły, stożkowy kształt jest to gadżet idealny zarówno dla osób początkujących jak i tych posiadających doświadczenie w zabawach analnych. Ponadto Primal Attraction posiada wewnątrz metalową kulkę, która będzie wprawiała korek w przyjemne drgania przy każdym ruchu.

Primal Attraction jest wykonany z gładkiego silikonu klasy medycznej. Jest to materiał przyjemny w dotyku, hipoalergiczny, bezpieczny dla ciała. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu zalecane jest użycie lubrykantu. Pamiętaj, że jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody, takie jak Ready for Anything. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki.

Wyczyść Primal Attraction po każdym użyciu za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. W opakowaniu znajdziesz satynowe etui, które umożliwia eleganckie przechowywanie i dyskretny transport zabawki. Oddaj się przyjemności analnej razem z Primal Attraction.

 

Parametry techniczne:

średnica podstawy: 7,1 cm

obwód: 11,4 cm

długość do akceptacji: 10,8 cm

długość całkowita: 12,2 cm

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćanalne
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* FSoG Darker Primal Attraction Jiggle Butt Plug korek analny granatowy

* FSoG Darker Primal Attraction Jiggle Butt Plug korek analny granatowy

FSoG - Primal Attraction Jiggle Butt Plug

Podobne produkty