SHS Viageon suplement diety ułatwiający erekcję 4tabletki

4001200

Viageon

8 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

59,90 zł

Viageon jest absolutnym pionierem w rozwiązywaniu problemów z potencją. Dysfunkcja erekcji dotyka wielu mężczyzn po 30 i 40 roku życia. Producent zadbał o to, żeby jego produkt był najwyższej jakości. Przez lata powstawała specjalna formuła Viageonu, która ma za zadanie ostatecznie rozwiązać problemy milionów mężczyzn na całym świecie.


Viageon został stworzony, by spowodować: 

* silniejszy pociąg seksualny
* silniejszy i intensywniejszy orgazm
* większe i silniejsze erekcje
* zwiększenie ukrwienia naczyń krwionośnych w tkankach organów płciowych
* wyraźnie dłuższy czas trwania stosunku

Viageon jest mieszanką ziół i naturalnych aktywnych składników, których nie doświadczysz w innych preparatach na potencję. Dzięki najnowszym odkryciom nauki połączonym z medycyną naturalną udało się uzyskać ziołowy koktajl, który zawiera to co w naturze najlepsze.


Skład: Epimedium grandiflorum, 58 mg Calcium, Muira Puama (Ptychopetalum olacoides), Niacin, Cola (Cola aucuminate), Ginger (Zingiber officinale), Cayenne (Capsicum Annom), Catuaba (Erytroxylum catuaba), American Ginseng (Panax quinquefolius), Siberian Ginseng (Eleutherococcus senticosus), Asian Ginseng (Panax ginseng), Sarsaparilla (Smilax aristolochifolia), Zinc, Caffeine, Orchic Substancje, Boron Citrate, Cellulose, Croscarmellose Sodium, Magnesium Stearate, Modified Cellulose, Silica

Sposób użycia: 1 tabletka na 30 minut przed stosunkiem seksualnym

 
Opakowanie zawiera 4 tableki

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

SHS Viageon suplement diety ułatwiający erekcję 4tabletki

SHS Viageon suplement diety ułatwiający erekcję 4tabletki

Viageon

Podobne produkty