ERECTMAN Kapsułki na erekcję 60 caps

4201600

Kapsułki na erekcję 

Wysyłamy w 24h

99,90 zł

Erectman to kapsułki, które rozwiążą wstydliwe męskie dolegliwości. Od tej pory Twoja erekcja będzie silniejsza a problemy z potencją odejdą w zapomnienie. Tabletki pobudzają do natychmiastowego wzwodu, wspomagają również krążenie krwi w ciałach jamistych, dzięki czemu erekcja będzie silniejsza i dłuższa. Oprócz tego, możesz cieszyć się jeszcze lepszym orgazmem, dzięki prawidłowemu krążeniu w okolicach miednicy, co przyczynia się do zwiększenia doznań. Już teraz możesz wspomagać się w uzyskaniu silniejszej erekcji!

Kapsułki Erectman
są całkowicie bezpieczne, gdyż posiadają w składzie wyłącznie naturalne składniki. Co istotne, regularna suplementacja może wiązać się z długoterminową poprawą sprawności seksualnej. Tabletki możesz stosować, przyjmując 3 kapsułki na godzinę przed stosunkiem lub łykając 1 kapsułkę co poranek, zapewniając sobie brakujące elementy odpowiedzialne za silną erekcję. Możliwe jest również łączenie obydwu sposobów. Opakowanie zawiera 60 tabletek.

Skład:

1200mg L-argininy, 300mg wyciągu 4:1 Tribulus terrestris, 150mg wyciągu 4:1 Żeń-szenia, 150mg wyciągu 4:1 Palmy sabałowej, 150mg wyciągu 4:1 pestek dyni, 150mg wyciągu 4:1 Shizandra chinesis oraz 75mg wyciągu 4:1 pieprzu Cayen

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

ERECTMAN Kapsułki na erekcję 60 caps

ERECTMAN Kapsułki na erekcję 60 caps

Kapsułki na erekcję 

Podobne produkty