SHS PowerMan tabletki na erekcję 10 kapsułek

4003804

Kompleksowa tabletka zwiększająca możliwości seksualne.

Wysyłamy w 24h

299,90 zł

Jeśli Twoim problemem są zaburzenia erekcji, to SHS ma dla Ciebie rozwiązanie. Pamiętaj, że na problem tego typu cierpi aż 80% mężczyzn na całym świecie. Od teraz, możesz im skutecznie stawić czoło. Tabletki na erekcję pomogą Ci odzyskać pewność siebie i cieszyć się udanym życiem seksualnym. Wypróbuj już teraz ich działanie!

SHS Powerman to tabletki na erekcję 10 kapsułek. Pozwalają one na zwiększenie możliwości seksualnych. Od teraz nie musisz się obawiać tego, że nie staniesz na wysokości zadania. PowerMan to skuteczność potwierdzona w 100%. Działanie suplementu jest niezwykle proste. Wystarczy na 30 minut przed stosunkiem zażyć tabletkę i popić ją wodą. Kapsułka działa przez 24 godziny, więc zyskasz możliwość wypróbowania działania wiele razy podczas jednej nocy. Popraw swoją jakość życia seksualnego- Twoja partnerka na pewno będzie pod ogromnym wrażeniem. SHS Powerman to idealny dobrane składniki, które są całkowicie bezpieczne dla każdego mężczyzny (skład jednej kapsułki: korzeń różeńca górskiego 200mg, nasiona kozieradki 100mg, korzeń żeńszenia panax 50mg, korzeń sarsaparilla 50mg, łodygi owsa zwyczajnego 50mg, cynk 30mg, magnez 10mg). Produkt działa kompleksowo, a jego działanie jest potwierdzone naukowo. Tabletki nie mogą być zamiennikiem zróżnicowanej diety.

 

Skład tabletki

 

korzeń różeńca górskiego 200mg, nasiona kozieradki 100mg, korzeń żeńszenia panax 50mg, korzeń sarsaparilla 50mg, łodygi owsa zwyczajnego 50mg, cynk 30mg, magnez 10mg

 
OPAKOWANIE: 10 tabletek

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

SHS PowerMan tabletki na erekcję 10 kapsułek

SHS PowerMan tabletki na erekcję 10 kapsułek

Kompleksowa tabletka zwiększająca możliwości seksualne.

Podobne produkty