Fetish 8" Hollow Strap-On Flesh strapon cielisty 20cm

8302202

Fetish 8" Hollow Strap-On Flesh

Wysyłamy w 24h

83,40 zł

-40%

139,00 zł brutto

Hollow Strap-On marki FETISH to dildo w kolorze czarnym osadzone na miękkich, regulowanych gumkach. Hollow Strap On jest pusty w środku dzięki czemu możesz powiększyć rozmiar swojego członka do rozmiaru aż 19 cm! A może chciałbyś spróbować zabaw w pegging? Praktyka ta polega właśnie na przywdzianiu strap-onu przez kobietę, która następnie penetruje mężczyznę. Twój punkt P z pewnością zostanie w ten sposób dogłębnie wypieszczony. Gadżet ten jest idealną propozycją zarówno dla par heteroseksualnych, jak i par jednopłciowych. Poczuj ten zdumiewający rozmiar w sobie i ciesz się dogłębną stymulacją, jaką daje Hollow Strap On.

Dildo stworzone zostało z wysokiej jakości winylu, który nie jest w żaden sposób szkodliwy dla zdrowia i nie posiada szkodliwych dla ciała substancji. Dzięki użyciu takich materiałów możecie używać lubrykantów na bazie wody, tłuszczu czy też silikonu.

Po skończonej zabawie wyczyść Hollow Strap On za pomocą ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Jeśli jednak zależy Ci na kompleksowej pielęgnacji użyj także preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych.


Dane techniczne:

Regulacja w pasie: 66-117 cm

Długość całkowita dilda: 203 mm

Długość penetracyjna dilda: 191 mm

Średnica zewnętrzna dilda: 51 mm

Obwód: 157 mm

Średnica obwodu wewnątrz dilda: 38 mm

Długość wewnątrz dilda: 152 mm

Waga 247 g

Materiał: winyl

Materiałwinyl
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdla par
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fetish 8" Hollow Strap-On Flesh strapon cielisty 20cm

Fetish 8" Hollow Strap-On Flesh strapon cielisty 20cm

Fetish 8" Hollow Strap-On Flesh

Podobne produkty