BI Melt My Heart Soft Carmel świeca do masażu karmelowa 70g

0807304

Soft Carmel / karmel 70ml

Wysyłamy w 24h

55,00 zł

Marzysz o tym, by w sypialni wszystkie troski w mig odeszły? Chcesz, by druga osoba się zrelaksowała i wczuła w magię chwili? Świeca do masażu od Bijoux Indiscrets zdziała cuda! Zmysłowy masaż to zawsze dobry pomysł, a mając do dyspozycji niesamowity produkt o uwodzicielskim zapachu, zadanie będzie jeszcze łatwiejsze i efekt przejdzie Twoje oczekiwania! Sprawdź już teraz, jak podziałają aromatyczne olejki zawarte w świecy i jak szybkie zapomnicie o stresach dnia codziennego.

Bijoux Indiscrets MELT MY HEART Soft Carmel to zmysłowa świeca do masażu, idealna dla wszystkich tych, którzy uwielbiają słodkie zapachy. Aromat słodkiego karmelu na pewno podziała na wyobraźnię i będzie zachęcać do kolejnych kroków. Produkt jest całkowicie bezpieczny, dzięki temu, że naturalne olejki podgrzewają się wyłącznie do bezpiecznych temperatur. Możesz zatem bez żadnych obaw przystąpić do masażu. Wystarczy w tym celu wylać stopioną świecę na dłonie i przystąpić do działania. Zapach ze świecy Bijoux Indiscrets MELT MY HEART Soft Carmel pozostaje na dłużej, dzięki temu, że aromat wnika głęboko w skórę.

Produkt należy stosować wyłącznie do masażu zewnętrznych partii ciała. Nie używa się go w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Należy unikać kontaktu z prezerwatywami lateksowymi i wyrobami z lateksu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

BI Melt My Heart Soft Carmel świeca do masażu karmelowa 70g

BI Melt My Heart Soft Carmel świeca do masażu karmelowa 70g

Soft Carmel / karmel 70ml

Podobne produkty