BI Melt My Heart Aphrodisia Scented świeca do masażu 70g

0807301

Aphrodisia / róże i jaśmin 70ml

Wysyłamy w 24h

84,00 zł

Jeśli chcesz wprowadzić miły nastrój w sypialni, który będzie sprzyjał dalszym zabawom, to Bijoux Indiscrets przygotowało dla Ciebie coś wyjątkowego. Świeca do masażu na pewno pozwoli Wam się zrelaksować, sprawi że napięcie i stres po całym dniu odejdą w zapomnienie, a Wy będziecie gotowi na bardzo przyjemne chwile we dwoje. Sprawdź, jaką atmosferę wprowadzi do Waszej sypialni wprowadzi taki dodatek i jak bardzo podziała na zmysły!

Bijoux Indiscrets MELT MY HEART Aphrodisia Scented to świeca do masażu o bardzo zmysłowym zapachu płatków róż i jaśminu. Dodanie do całości, kompozycji przypraw orientalnych, nadaje jej niesamowitej głębi. Takie połączenie na pewno pozwoli Wam się zrelaksować. W skład produktu wchodzą naturalne olejki, które podgrzewają się do bezpiecznej temperatury. Kiedy świeca się stopi, należy wylać ją na dłonie i można już rozpocząć masaż. Teraz wystarczy tylko oddać się magii chwili i zobaczyć, jak bardzo naturalne olejki są w stanie zadziałać na Was. Dzięki temu, że aromat wnika głęboko w skórę, zapach pozostaje na dłużej, co sprzyja miłosnym uniesieniom.

MELT MY HEART Aphrodisia Scented nie powinno się stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Świeca jest przeznaczona wyłącznie do masażu zewnętrznych partii ciała. Należy unikać kontaktu olejków z prezerwatywami lateksowymi oraz z wyrobami z lateksu.  

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

BI Melt My Heart Aphrodisia Scented świeca do masażu 70g

BI Melt My Heart Aphrodisia Scented świeca do masażu 70g

Aphrodisia / róże i jaśmin 70ml

Podobne produkty