Tenga Flip Zero 0 masturbator biały

9003300

innowacyjny masturbator męski

Wysyłamy w 24h

440,00 zł

Tenga Flip Zero to innowacyjny masturbator wyprodukowany przez japońską markę Tenga. Flip Zero swoją nazwę zawdzięcza designowi przypominającemu cyfrę 0. Ale nie tylko! Masturbator ten został zaprojektowany praktycznie od zera przez właśnie tą japońską markę, która skorzystała z 10 lat doświadczenia oraz istnienia na rynku. Zastosowanie nowego, bezszwowego i szczelnego otworu gwarantuje idealny efekt wewnętrznego zasysania, który będzie intensywnie stymulowało penisa. Ponadto takie rozwiązanie sprawia, że lubrykant nie wycieka na zewnątrz podczas zabawy.


Regulacja wewnętrznego ciśnienia jest możliwa dzięki przyciskowi na obudowie, pozwalającemu na całkowitą kontrolę bodźców. Wewnętrzna, unikatowa struktura jest bogata w wypustki, prążki i grudki, które będą przyjemnie stymulowały przy każdym pchnięciu. Ponadto taka struktura z pewnością nie pozwoli na nudę podczas zabawy. Odkryj każdy centymetr tego masturbatora i ciesz się przyjemnością jaką daje.


Masturbator ten jest wykonany z termoplastycznego izomeru, materiału gładkiego, przyjemnego w dotyku i bezpiecznego dla ciała. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu zalecane jest użycie lubrykantów. Jedynymi rekomendowanymi lubrykantami są preparaty na bazie wody. Inne środki mogą doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia produktu.


Pamiętaj o prawidłowej higienie. Tenga Flip Zero jest łatwy do utrzymania w czystości. Po użyciu można go otworzyć, umyć i osuszyć przy pomocy praktycznej podstawki. Wyczyść Flip Zero za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli jednak takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Następnie wysusz zabawkę i zakonserwuj za pomocą talku bądź mąki kukurydzianej. Takie działanie ma na celu przedłużenie żywotności produktu.

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćmasturbatory
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Tenga Flip Zero 0 masturbator biały

Tenga Flip Zero 0 masturbator biały

innowacyjny masturbator męski

Podobne produkty