Tenga Flex Rocky masturbator czarny

9003701

Masturbator japońskiej marki Tenga.

Wysyłamy w 24h

176,00 zł

Tenga Flex to klasyczny masturbator wyprodukowany przez japońską markę, która słynie z tworzenia wysokiej jakości gadżetów erotycznych. Obecna na rynku już od ponad 10 lat podbiła serca milionów mężczyzn na całym świecie. Zewnętrzna powłoka jest miękka i elastyczna, co pozwala cieszyć się stymulacją, która idealnie odpowiada Twoim potrzebom. Zatrać się w spiralnych odczuciach! Dodatkowo, przesuwając spiralę Tenga Flex w górę i w dół spirala rozluźnia się i napina, dając całkiem nowe doznania. Silne spiralne żebra są zapewniają ekscytującą stymulację.

Masturbator ten jest wykonany z termoplastycznego izomeru, materiału gładkiego, przyjemnego w dotyku i bezpiecznego dla ciała. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu zalecane jest użycie lubrykantów. Jedynymi rekomendowanymi lubrykantami są preparaty na bazie wody. Inne środki mogą doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia produktu.

Pamiętaj o prawidłowej higienie. Wyczyść Tenga Flex za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli jednak takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Następnie wysusz zabawkę i zakonserwuj za pomocą talku bądź mąki kukurydzianej. Takie działanie ma na celu przedłużenie żywotności produktu.

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: bezpieczny dla ciała elastomer

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Tenga Flex Rocky masturbator czarny

Tenga Flex Rocky masturbator czarny

Masturbator japońskiej marki Tenga.

Podobne produkty