Tenga Flip Zero Electronic Vibration White wibrujący masturbator biały

9003800

Masturbator marki Tenga z funkcją wibracji

Wysyłamy w 24h

880,00 zł

Flip Zero Electronic to innowacyjny masturbator wyprodukowany przez japońską markę Tenga. Flip Zero Electronic swoją nazwę zawdzięcza designowi przypominającemu cyfrę 0. Ale nie tylko! Masturbator ten został zaprojektowany praktycznie od zera przez właśnie tą japońską markę, która skorzystała z 10 lat doświadczenia oraz istnienia na rynku. Zastosowanie nowego, bezszwowego i szczelnego otworu gwarantuje idealny efekt wewnętrznego zasysania, który będzie intensywnie stymulowało penisa. Ponadto takie rozwiązanie sprawia, że lubrykant nie wycieka na zewnątrz podczas zabawy.

Regulacja wewnętrznego ciśnienia jest możliwa dzięki przyciskowi na obudowie, pozwalającemu na całkowitą kontrolę bodźców. Wewnętrzna, unikatowa struktura jest bogata w wypustki, prążki i grudki, które będą przyjemnie stymulowały przy każdym pchnięciu. Ponadto taka struktura z pewnością nie pozwoli na nudę podczas zabawy. Odkryj każdy centymetr tego masturbatora i ciesz się przyjemnością jaką daje. Jakby przyjemności było jeszcze za mało, Tenga Flip Zero Electronic posiada mechanizm wibracji. Pięć unikatowych trybów wibracji dostarczy Ci na pewno moc atrakcji! Gadżet ten jest ładowany za pomocą ładowarki USB, a jedno pełne ładowanie pozwala na 40 minut dobrej zabawy. Masturbator ten jest całkowicie wodoodporny. Możesz się nim cieszyć tam, gdzie tylko zapragniesz!

Masturbator ten jest wykonany z termoplastycznego izomeru, materiału gładkiego, przyjemnego w dotyku i bezpiecznego dla ciała. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu zalecane jest użycie lubrykantów. Jedynymi rekomendowanymi lubrykantami są preparaty na bazie wody. Inne środki mogą doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia produktu.

Pamiętaj o prawidłowej higienie. Tenga Flip Zero Electronic jest łatwy do utrzymania w czystości. Po użyciu można go otworzyć, umyć i osuszyć przy pomocy praktycznej podstawki. Wyczyść Tenga Flip Zero Electronic za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli jednak takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Następnie wysusz zabawkę i zakonserwuj za pomocą talku bądź specjalnego środka konserwującego. Takie działanie ma na celu przedłużenie żywotności produktu.

5 trybów wibracji: Low / High / Pulse / Alternating / Random


Czas działania: około 40 minut (na pełnej mocy)
Czas ładowania: około 90 minutSPECYFIKACJA PRODUKTOWA:

Wymiary (długość x szerkość x wysokość): 68 mm x 80 mm x 175 mm
Wewnętrzna długość: 170 mm
Wewnętrzna średnica: 65 mm
Waga: 530 g


Obudowa: poliwęglan
Wewnetrzny rękaw: termoplastyczny elastamer (TPE)
Korpus produktu: polipropylen, silikon, ABS
Baza ładująca: silikon, ABS
Akumulator: Li-ion ładowany za pomocą kabla USB


Lubrykant: 2x Hole Lotion Real (red) 10ml
Skład lubrykantu: Water, Glycerin, Sodium Polyacrylate, Ethanol, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Methylparaben, EDTA-2Na, Polysorbate 80, Sorbitan Cocoate, Fragrance


Sam masturbator jest wodoodporny do 50 mm, ale baza ładująca NIE JEST wodoodporna

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Tenga Flip Zero Electronic Vibration White wibrujący masturbator biały

Tenga Flip Zero Electronic Vibration White wibrujący masturbator biały

Masturbator marki Tenga z funkcją wibracji

Podobne produkty