* B Swish Bwild Classic Marine wibrator króliczek różowy

Wysyłamy do 7 dni

Bwild Classic Marine to jeden z bestsellerowych wibratorów kalifornijskiej marki B Swish. To wibrator typu króliczek – tak nazywamy wibratory posiadające wypustkę służącą do stymulacji łechtaczki. B Swish BWild Classic Marine wyposażony jest w dwa silniczki, jeden umiejscowiony w wypustce, a drugi w korpusie zabawki. Ponadto korpus wibratora jest nieco zakrzywiony, dzięki czemu idealnie masuje przednią ściankę pochwy oraz punkt G.

 

Gwarantujemy, że takie połączenie stymulacji wewnętrznej z zewnętrzną otworzy przed Tobą wrota do niesamowitych seksualnych doznań. Udowodniono bowiem, że większość kobiet do osiągnięcia orgazmu potrzebuje równoczesnej stymulacji pochwy oraz łechtaczki.

 

Bwild Classic Marine jest niewielkich rozmiarów (długość ok. 15 cm, obwód ok.2,5 cm), więc idealnie sprawdzi się jako pierwszy wibrator. Oprócz możliwości regulowania siły wibracji, możemy bawić się też pięcioma różnymi trybami wibracji, co sprawi, że zabawa będzie o wiele bardziej urozmaicona.

 

Bwild Classic Marine zasilany jest na baterie alkaiczne AAA, których nie ma w zestawie i należy je dokupić osobno. Pamiętaj o tym, by zabawki nie zamaczać! Można ją myć pod wodą, ale trzeba uważać, by nie zalać wlotu na baterie, bo może to spowodować popsucie się gadżetu. Zabawkę więc należy myć po wyjęciu z niej baterii. Do czyszczenia możemy używać też specjalnych sprayów lub pianek.

 
Specyfikacja:

  • Materiał: silikon
  • Długość: 6 "(15,24 cm)
  • Obwód: 1 "(2,5 cm)
  • Zasilanie: 2 x AAA (brak w zestawie)
  • Ilość funkcji: 5
  • Czas działania: 3 godziny
  • Wodoodporny: Tak


Zawartość pudełka:
instrukcja, wibrator, pokrowiec

Materiałsilikon
Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćklasyczne i do łechtaczki ( króliczki )
Zasilaniebaterie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* B Swish Bwild Classic Marine wibrator króliczek różowy

* B Swish Bwild Classic Marine wibrator króliczek różowy

Podobne produkty