Marc Dorcel - Orgasmic Rabbit Gold

5901104

Wysyłamy w 7-14 dni

254,00 zł

Orgasmic Rabbit od Marca Dorcela to bardzo wysokiej jakości, wielofunkcyjny wibrator typu „króliczek”. Można go przedstawić jako starszego brata innej popularnej zabawki erotycznej od Marca Dorcela – Baby Rabbit. Jak na starsze rodzeństwo przystało Orgasmic Rabbit jest większy i silniejszy. Podobnie jak poprzednik posiada specjalną końcówkę przeznaczoną do stymulacji zewnętrznych stref erogennych kobiety. Teraz możesz cieszyć się jednoczesną przyjemnością w dwóch najwrażliwszych częściach ciała - łechtaczki i punktu G. Główka urządzenia - nie dość, że przekazuje zwykłe wibracje do samego końca - to jeszcze posiada mechanizm rotacyjny, tak aby łatwiej i precyzyjniej podrażniać punkt G i głębsze partie pochwy. Wewnątrz, poniżej główki znajdują się specjalne kulki, dodatkowo pobudzające wrażliwe ścianki. Dzięki temu Orgasmic Rabbit umożliwia osiągnięcie pełni rozkoszy, której nie są w stanie zapewnić standardowe wibratory.

 

Produkt jest wykonany z wysokiej jakości termoplastycznego elastomeru. Posiada 7 trybów wibracji i aż 6 poziomów rotacji, z których każda użytkowniczka znajdzie swój ulubiony.

 

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość materiału pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska. Po każdorazowym użyciu należy przemyć zabawkę wodą z łagodnym mydłem, a raz na jakiś warto użyć do dezynfekcji płynu antybakteryjnego

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą uszkodzić powierzchnię zabawki. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

 

Parametry techniczne:

Długość: 25cm

Średnica: 7,5cm

Wykonany z termoplastycznego elastomeru.

Wielofunkcyjny – 6 poziomy rotacji i 7 trybów wibracji.

Zasilany 4 bateriami AAA (nie załączone w zestawie).

Produkt testowany dermatologicznie.

Posiada certyfikaty CE, DEEE.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel - Orgasmic Rabbit Gold

Marc Dorcel - Orgasmic Rabbit Gold

Podobne produkty