Marc Dorcel Orgasmic Rabbit wibrator króliczek złoty

5901104

Wysyłamy w 24h

254,00 zł

Orgasmic Rabbit od Marca Dorcela to bardzo wysokiej jakości, wielofunkcyjny wibrator typu „króliczek”. Można go przedstawić jako starszego brata innej popularnej zabawki erotycznej od Marca Dorcela – Baby Rabbit. Jak na starsze rodzeństwo przystało Orgasmic Rabbit jest większy i silniejszy. Podobnie jak poprzednik posiada specjalną końcówkę przeznaczoną do stymulacji zewnętrznych stref erogennych kobiety. Teraz możesz cieszyć się jednoczesną przyjemnością w dwóch najwrażliwszych częściach ciała - łechtaczki i punktu G. Główka urządzenia - nie dość, że przekazuje zwykłe wibracje do samego końca - to jeszcze posiada mechanizm rotacyjny, tak aby łatwiej i precyzyjniej podrażniać punkt G i głębsze partie pochwy. Wewnątrz, poniżej główki znajdują się specjalne kulki, dodatkowo pobudzające wrażliwe ścianki. Dzięki temu Orgasmic Rabbit umożliwia osiągnięcie pełni rozkoszy, której nie są w stanie zapewnić standardowe wibratory.

 

Produkt jest wykonany z wysokiej jakości termoplastycznego elastomeru. Posiada 7 trybów wibracji i aż 6 poziomów rotacji, z których każda użytkowniczka znajdzie swój ulubiony.

 

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość materiału pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska. Po każdorazowym użyciu należy przemyć zabawkę wodą z łagodnym mydłem, a raz na jakiś warto użyć do dezynfekcji płynu antybakteryjnego

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą uszkodzić powierzchnię zabawki. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

 

Parametry techniczne:

Długość: 25cm

Średnica: 7,5cm

Wykonany z termoplastycznego elastomeru.

Wielofunkcyjny – 6 poziomy rotacji i 7 trybów wibracji.

Zasilany 4 bateriami AA (nie załączone w zestawie).

Produkt testowany dermatologicznie.

Posiada certyfikaty CE, DEEE.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Orgasmic Rabbit wibrator króliczek złoty

Marc Dorcel Orgasmic Rabbit wibrator króliczek złoty

Podobne produkty