Mystim Bon Aparte wibrator króliczek fioletowy

6303502

Mystim Bon Aparte (fioletowy)

Wysyłamy w 24h

404,00 zł

Wibrator Bon Aparte od Mystim zaskakuje swoim nietypowym kształtem. Jego korpus składa się z dwóch części. W każdym ramieniu ukryty jest silniczek o dużej mocy. Gdy połączą się w całość potrafią dać Ci podwójną przyjemność!

Specjalna budowa została zaprojektowana z myślą o różnych rodzajach stymulacji. Jedna część służy do penetracji waginalnej, natomiast druga została stworzona by pieścić łechtaczkę. Dzięki temu, że dzieli je niewielka przestrzeń można złożyć ramiona w jedną całość aby uzyskać zwiększoną siłę stymulacji. Motorki pracują niezależnie od siebie a 8 programów wibracji co pozwala na wybór swojej ulubionej kompozycji. Możesz regulować moc wibracji – produkt posiada 5 poziomów intensywności. Intuicyjny interfejs umożliwia łatwe korzystanie z wibratora. Taka konstrukcja umożliwia zabawę na różne sposoby, ograniczyć może Cię tylko własna wyobraźnia!

Korzyści jakie daje ten wibrator to podwojona powierzchnia penetracji, możliwość dopasowania sposobu pieszczenia do aktualnego nastroju przy zachowaniu pełnej dyskrecji. Produkt jest bardzo cichy pomimo swojej dużej mocy skrywanej w dwóch silniczkach. Może służyć do zabawy solo bądź też jako urozmaicenie igraszek z partnerem.

Mystim Bon Aparte wykonany jest z niezwykle aksamitnego w dotyku silikonu platynowego nie zawierającego ftalanów oraz innych substancji, które mogą być szkodliwe dla Twojego organizmu. Materiał ten jest higieniczny i bardzo łatwy w pielęgnacji. Wystarczy ciepła woda w połączeniu z dobrym antybakteryjnym mydłem. Następnie produkt należy osuszyć za pomocą szmatki lub ręcznika. Proponujemy również specjalny preparat do pielęgnacji akcesoriów erotycznych.

Aby zabawa była jeszcze bardziej przyjemna najlepiej zastosować żel ułatwiający poślizg. Do zabawek wykonanych z silikonu klasy medycznej musi być to lubrykant na bazie wody. Lubrykanty oparte na bazie silikonu mogą powodować nieodwracalne uszkodzenie struktury produktu.

Wibrator najlepiej przechowywać w chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych. Bon Aparte przychodzi do nas wraz ze specjalnym etui, gdzie będzie czekał gotowy do działania.


Parametry techniczne:

  • 2 silniki
  • długość: 25 cm
  • średnica: 4,3 cm
  • funkcje: 8 programów wibracji w 5 poziomach intensywności
  • zasilanie: akumulator litowo-jonowy (ładowarka stykowa/USB w środku)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Mystim Bon Aparte wibrator króliczek fioletowy

Mystim Bon Aparte wibrator króliczek fioletowy

Mystim Bon Aparte (fioletowy)

Podobne produkty