Marc Dorcel Baby Rabbit wibrator króliczek różowy

5901101

Wysyłamy w 24h

231,00 zł

Baby Rabbit od Marca Dorcela to zaawansowany, wielofunkcyjny wibrator - tzw. „króliczek”. Jego wdzięczna nazwa pochodzi od specyficznego kształtu zbliżonego do króliczych uszu. Posiada specjalną końcówkę przeznaczoną do stymulacji zewnętrznych stref erogennych kobiety. Teraz możesz cieszyć się jednoczesną przyjemnością w dwóch najwrażliwszych częściach ciała. Główka urządzenia - nie dość, że przekazuje zwykłe wibracje do samego końca - posiada mechanizm rotacyjny, tak aby łatwiej i precyzyjniej podrażniać punkt G i głębsze partie pochwy. Wewnątrz, poniżej główki znajdują się specjalne kulki, dodatkowo pobudzające wrażliwe ścianki.

Wyjście skeirowane ku łechtaczce w kształcie króliczka posiada swój osoby silniczek, dzieki któremu każda - nawet najmniejsza część ciała dostaje odpowiednią dawkę doznań. Dzięki temu Baby Rabbit umożliwia osiągnięcie pełni rozkoszy, której nie są w stanie zapewnić standardowe wibratory.

 

Urządzenie posiada 3 tryby rotacji i aż 7 poziomów wibracji. Różnorodność pozwala na dobranie najbardziej odpowiedniego dla każdej użytkowniczki z osobna.

 

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość silikonu medycznego pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska. Po każdorazowym użyciu należy przemyć zabawkę wodą z łagodnym mydłem, a raz na jakiś warto użyć do dezynfekcji płynu antybakteryjnego

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą wejść w reakcję z silikonem medycznym, z którego wykonany jest Baby Rabbit. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

 

Parametry techniczne:

Wykonany w 100% z silikonu.

Wodoszczelny.

Wielofunkcyjny – 3 poziomy rotacji i 7 poziomów wibracji.

Zasilany 4 bateriami AAA (nie załączone w zestawie).

Produkt testowany dermatologicznie.

Posiada certyfikaty CE, DEEE.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Baby Rabbit wibrator króliczek różowy

Marc Dorcel Baby Rabbit wibrator króliczek różowy

Podobne produkty