Vibe Therapy Exhilaration wibrator króliczek różowy

9600900

wibrator typu króliczek

Wysyłamy w 24h

193,80 zł

-40%

323,00 zł brutto

Exhilaration to niezwykły masażer osobisty marki Vibe Therapy. Doskonale łączy zalety tradycyjnych wibratorów typu rabbit (z ang. króliczek) oraz stymulatorów rotacyjnych. Dzięki temu cudownie pieści kobiecą anatomię w miejscach wymagających szczególnej uwagi i troski. Takie zestawienie niemal gwarantuje głębokie i satysfakcjonujące przeżycia.

 

Nieszablonowe funkcje muszą pociągać za sobą nieszablonowe kształty. Nie inaczej jest w przypadku Vibe Therapy Exhilaration. Gładki trzon do głębokiej stymulacji został wzbogacony o linię w kształcie fali, która obiega go łagodnymi łukami, a nad nimi znajduje się wypustka, kształtem przypominająca wyskakującego z wody delfina. Całość sprawia wrażenie rozkosznej obietnicy oczekującego na nas oceanu ekstazy. Biorąc ten masażer w dłonie możemy również docenić szlachetne materiały, z których został stworzony. Jedwabiście gładki silikon klasy medycznej jest nie tylko niebywale przyjemny w dotyku, ale również całkowicie bezpieczny dla ciała. Co więcej, gwarantuje to wodoszczelność, więc można się cieszyć Exhilaration pod prysznicem lub nawet podczas relaksującej kąpieli.

 

Wygląd to jednak nie wszystko. Ten unikatowy masażer zdecydowanie nie zawodzi również, gdy chodzi o możliwości. W „delfinku” znajduje się wibrator, który zmysłowo pieści łechtaczkę. Jest tu do dyspozycji aż 7 różnych ustawień – 3 natężenia pulsowania, jeden program drgań o narastającym natężeniu i 3 natężenia wibracji stałych. Jednak aby mieć pełen obraz wachlarza funkcji, którymi dysponuje Vibe Therapy Exhilaration, należy powyższe wariacje przemnożyć przez 3 prędkości rotacji głowicy, która znajduje się w trzonie. W sumie można skorzystać aż z 21 różnych wariantów!

 

Pomimo takiej różnorodności, sterowanie tym masażerem jest niezwykle intuicyjne. W uchwycie umieszczono trzy przyciski i każdemu przypisano inną funkcję. Jeden służy do włączania i wyłączania urządzenia, natomiast dwa pozostałe pozwalają na cykliczną zmianę zaprogramowanych wzorów – osobno dla wibratora i dla rotacji. Dzięki temu bez trudu można odnaleźć ustawienie, które zaspokoi wszystkie nasze potrzeby.

 

Ponieważ jest zasilana trzema bateriami AAA, nie wymaga zewnętrznego źródła energii, Exhilaration jest jedną z tych zabawek, z której można bez kłopotu korzystać w dowolnych warunkach. Gwarantuje to jego przenośność, a zatem można ją zabrać w podróż i cieszyć się nią bez zawracania sobie głowy dodatkowymi kablami, czy wtyczkami.

 

Aby zabawa z tym gadżetem była jeszcze przyjemniejsza, należy zadbać o odpowiednie nawilżenie. Z powodu specyfiki materiałów, z których ten masażer został wykonany, zaleca się stosowanie jedynie lubrykantów na bazie wody, gdyż żele silikonowe lub mieszanki wodno-silikonowe mogą uszkodzić jego powierzchnię. Należy przy tym zaznaczyć, że takie produkty, jak olejki do masażu, czy balsamy do ciała nie są tutaj odpowiednimi substytutami.

 

Utrzymanie Exilaration w czystości jest całkowicie bezproblemowe. Ponieważ jego powierzchnia jest odporna na zachlapanie, można z powodzeniem go umyć mydłem antybakteryjnym, a następnie osuszyć miękkim ręcznikiem lub pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Dla dodatkowej ochrony można przed i po użyciu stosować specjalne środki do czyszczenia zabawek erotycznych.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Vibe Therapy Exhilaration wibrator króliczek różowy

Vibe Therapy Exhilaration wibrator króliczek różowy

wibrator typu króliczek

Podobne produkty