Je Joue Fifi wibrator króliczek fioletowy

5400603

Klasyczny i niezastąpiony - Fifi od Je Joue to popularny wibrator typu "króliczek" w nowoczesnym, eleganckim wydaniu

Wysyłamy do 7 dni

499,00 zł

Fifi to wszechstronny, elegancki wibrator w kształcie króliczka od brytyjskiej marki Je Joue. Wśród zabawek tego typu niewątpliwie wyróżnia go oryginalny i nowoczesny design. Co ciekawe, Fifi posiada dwie wypustki do stymulacji łechtaczki, a co ważne każda z nich dysponuje oddzielnym silniczkiem. Dzięki temu, że są one elastyczne możesz pieścić swój guziczek na różne sposoby. Kiedy złączysz razem „uszka” króliczka, możesz stymulować łechtaczkę bezpośrednio, lub jeden z jej boków. Natomiast jeśli taka forma pieszczot jest dla Ciebie zbyt intensywna, rozłóż wypustki i pozwól im otulić łechtaczkę z obu stron poprzez masaż obszaru wokół niej. Dużym atutem jest fakt, że oba silniczki mogą działać niezależnie od siebie, dając niesamowite uczucie trójwymiarowej i przenikającej przez ciało wibracji.  Część waginalna jest skonstruowana w taki sposób, aby precyzyjnie docierać do punktu G. Takie połączenie to gwarancja nieziemskich orgazmów!

Fifi posiada 5 stopni wibracji oraz 7 zróżnicowanych trybów drgań. Z łatwością znajdziesz swój ulubiony, w czym pomoże Ci intuicyjny interfejs, składający się z trzech przycisków. Plusem i minusem regulujemy intensywność wibracji oraz uruchamiamy i wyłączamy produkt. Środkowy przycisk służy do wyboru programu. Nic prostszego!

Fifi wykonany jest całkowicie z niezwykle przyjemnego w dotyku, wręcz aksamitnego silikonu klasy medycznej pozbawionego ftalanów oraz innych substancji potencjalnie szkodliwych dla organizmu. Jest w pełni wodoodporny – możesz więc cieszyć się zabawą również w wannie czy pod prysznicem. Również pielęgnacja nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy, że po każdym użyciu przemyjesz go ciepłą wodą z dodatkiem antybakteryjnego mydła, lub żelu do higieny intymnej i delikatnie osuszysz. Możesz wykorzystać w tym celu specjalny preparat do czyszczenia i dezynfekcji zabawek erotycznych.

By zabawa była bardziej przyjemna i komfortowa warto użyć lubrykantu zapewniającego odpowiedni poślizg. Zalecamy użycie lubrykantów na bazie wody, gdyż te oparte na bazie silikonu, lub tłuszczu mogą nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki.

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćklasyczne i do łechtaczki ( króliczki )
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Je Joue Fifi wibrator króliczek fioletowy

Je Joue Fifi wibrator króliczek fioletowy

Klasyczny i niezastąpiony - Fifi od Je Joue to popularny wibrator typu "króliczek" w nowoczesnym, eleganckim wydaniu

Podobne produkty