Fun Factory Amorino wibrator króliczek różowy

3111601

Wibrator FUN FACTORY Amorino różowy

Wysyłamy w 24h

337,00 zł

FUN FACTORY Amorino to wibrator wyprodukowany przez niemiecką markę znaną z produkcji wysokiej jakości gadżetów erotycznych. Ten bożek miłości wraz ze swoją strzałą amora trafi nie tylko w Twoje serce. Dodatkowa wypustka będzie stymulować Twoją łechtaczkę podczas gdy zakrzywiona końcówka wibratora będzie stymulowała Twój punkt G. Intuicyjny interfejs, na który składa się 6 stopni intensywności oraz 6 programów wibracji pozwoli ci zaznać przyjemności na wiele różnych sposobów. Niezwykle silne wibracje wprawią Cię w ekstazę o jakiej nigdy nie śniłaś! Naciśnij przycisk „FUN” i zacznij zabawę! Przyciskami „+” oraz „-” możesz zwiększać bądź zmniejszać intensywność wibracji. W celu zablokowania wibratora przed niepożądanym uruchomieniem naciśnij jednocześnie przyciski „FUN” oraz „-” do uzyskania krótkiej wibracji. Aby odblokować później swój wibrator wystarczy, że naciśniesz „FUN” oraz „+”.

 

FUN FACTORY Amorino tak jak wszystkie inne produkty marki Fun Factory jest wyprodukowany z materiałów w pełni bezpiecznych dla ciała takich jak silikon klasy medycznej czy plastik ABS. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu zalecamy użycie lubrykantu. Należy pamiętać, by używać tylko środków na bazie wody, gdyż inne, a zwłaszcza silikonowe mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

 

Pamiętaj o dokładnej dezynfekcji zabawki po każdym użyciu. W tym celu użyj preparatów przeznaczonych do czyszczenia zabawek erotycznych. Jeśli takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Nie musisz się martwić o ewentualne zachlapania, gdyż produkt ten jest wodoszczelny. FUN FACTORY Amorino jest zasilany przy pomocy baterii jonowo-litowej, która może być ładowana za pomocą ładowarki magnetycznej. Pierwsze ładowanie może potrwać do 16 godzin. Ładowarka jest dołączona do zestawu. Produkt jest dostępny w dwóch odważnych wersjach kolorystycznych: różu i turkusie.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

silikon medyczny
długość ok 17 cm
3-4 cm średnicy
zasilanie ładowarką
wodoodporny

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćklasyczne i do łechtaczki ( króliczki )
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory Amorino wibrator króliczek różowy

Fun Factory Amorino wibrator króliczek różowy

Wibrator FUN FACTORY Amorino różowy

Podobne produkty