Fun Factory Amorino wibrator króliczek turkusowy

3111602

Wibrator FUN FACTORY Amorino turkusowy

1 Przedmiot

Wysyłamy w 24h

337,00 zł

FUN FACTORY Amorino to wibrator wyprodukowany przez niemiecką markę znaną z produkcji wysokiej jakości gadżetów erotycznych. Ten bożek miłości wraz ze swoją strzałą amora trafi nie tylko w Twoje serce. Dodatkowa wypustka będzie stymulować Twoją łechtaczkę podczas gdy zakrzywiona końcówka wibratora będzie stymulowała Twój punkt G. Intuicyjny interfejs, na który składa się 6 stopni intensywności oraz 6 programów wibracji pozwoli ci zaznać przyjemności na wiele różnych sposobów. Niezwykle silne wibracje wprawią Cię w ekstazę o jakiej nigdy nie śniłaś! Naciśnij przycisk „FUN” i zacznij zabawę! Przyciskami „+” oraz „-” możesz zwiększać bądź zmniejszać intensywność wibracji. W celu zablokowania wibratora przed niepożądanym uruchomieniem naciśnij jednocześnie przyciski „FUN” oraz „-” do uzyskania krótkiej wibracji. Aby odblokować później swój wibrator wystarczy, że naciśniesz „FUN” oraz „+”.

 

FUN FACTORY Amorino tak jak wszystkie inne produkty marki Fun Factory jest wyprodukowany z materiałów w pełni bezpiecznych dla ciała takich jak silikon klasy medycznej czy plastik ABS. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu zalecamy użycie lubrykantu. Należy pamiętać, by używać tylko środków na bazie wody, gdyż inne, a zwłaszcza silikonowe mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

 

Pamiętaj o dokładnej dezynfekcji zabawki po każdym użyciu. W tym celu użyj preparatów przeznaczonych do czyszczenia zabawek erotycznych. Jeśli takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Nie musisz się martwić o ewentualne zachlapania, gdyż produkt ten jest wodoszczelny. FUN FACTORY Amorino jest zasilany przy pomocy baterii jonowo-litowej, która może być ładowana za pomocą ładowarki magnetycznej. Pierwsze ładowanie może potrwać do 16 godzin. Ładowarka jest dołączona do zestawu. Produkt jest dostępny w dwóch odważnych wersjach kolorystycznych: różu i turkusie.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

silikon medyczny
długość ok 17 cm
3-4 cm średnicy
zasilanie ładowarką
wodoodporny

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory Amorino wibrator króliczek turkusowy

Fun Factory Amorino wibrator króliczek turkusowy

Wibrator FUN FACTORY Amorino turkusowy

Podobne produkty