We-Vibe Nova wibrator-króliczek czerwony

9704000

Nova od We-Vibe to wibrator wykorzystujący najnowszą technologię do jednoczesnej stymulacji punktu G i łechtaczki.

Wysyłamy w 24h

599,00 zł

Nova – dwusilnikowy wibrator w kolorze intensywnego różu od We-vibe.

Nova to średniej wielkości wibrator przeznaczony do jednoczesnego pobudzania punktu G i łechtaczki. Nietypowy kształt pozwala na łatwe kierowanie zabawką odszukując kluczowe miejsca wewnątrz kobiecego ciała pozostając nieprzerwanie w kontakcie z łechtaczką. Niezależnie od miejsca położenia części waginalnej, wypustka łechtaczkowa pozostaje w ciągłym kontakcie z ciałem. Nova sprawdzi się zarówno w zabawie z partnerem, jak i w chwilach samodzielnego relaksu. 10 zróżnicowanych trybów wibracji sprawią, że zabawka długo pozostanie w użytku, bez poczucia znudzenia. 90 minut ładowania wystarcza na 2 godziny nieprzerwanej pracy.

Zmiana trybów oraz regulacja mocy może odbywać się na 2 sposoby:

  • manualnie, dzięki przyciskom umieszczonym na rękojeści
  • zdalnie na dużą odległość – przez aplikację We-connect, która daje możliwość najbardziej precyzyjnego określenia wibracji

Dzięki aplikacji rozłąka nie musi wiązać się z rezygnacją z dawania sobie przyjemności. Połączenie przez smartphone umożliwia zdalne sterowanie przyjemnością kobiety, oraz pozwala budować wzajemne zaufanie przez oddanie części kontroli nad doznaniami.

Nova jest całkowicie wodoszczelna, co umożliwia zabranie jej ze sobą pod prysznic lub do wanny.

Pamiętaj o odpowiednim poziomie nawilżenia. Zalecane jest użycie lubrykantu na bazie wodzy od Pjur, dedykowanego zabawkom od We-vibe. Zadbaj także o odpowiedni poziom higieny stosując płyn antybakteryjny dedykowany do zabawek We-vibe.

Kanadyjska marka We-vibe przez lata swojej działalności wyspecjalizowała się w tworzeniu najwyższej jakości produktów głównie przeznaczonych do używania w parze. W świecie erotyki stanowi synonim nowoczesnego podejścia do bliskości i rewolucyjnego charakteru zabawek dla dorosłych. Perfekcja wykonania, luksusowy design i bezpieczna dla ciała powłoka silikonu medycznego sprawiają, że produkty We-vibe są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające pary.

Opakowanie zawiera:

- wibrator Nova

- ładowarkę na USB

- satynową saszetkę do przechowywania zabawki

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćklasyczne i do łechtaczki ( króliczki )
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

We-Vibe Nova wibrator-króliczek czerwony

We-Vibe Nova wibrator-króliczek czerwony

Nova od We-Vibe to wibrator wykorzystujący najnowszą technologię do jednoczesnej stymulacji punktu G i łechtaczki.

Podobne produkty