* B Swish Bwild Classic Bunny wibrator króliczek malinowy

B Swish - Bwild Classic Bunny (raspberry)

Wysyłamy do 7 dni

Króliczki kojarzą nam się głównie z miłymi zwierzątkami prowadzącymi aktywny i zdrowy tryb życia. Trudno się zatem dziwić, że to od tych uroczych stworzeń nazwę zyskała linia wibratorów ze specjalną wypustką, przypominającą właśnie króliczka.

 

Bwild Classic Bunny marki B-Swich to wibrator-króliczek, pochodzący prosto z Los Angeles, miasta uważanego za amerykańską stolicę seksu, stworzony z myślą o kobietach lubiących intensywne doznania. Specjalna wypustka przeznaczona do stymulacji klitoralnej, posiada dodatkowy silniczek, dzięki czemu uczucie rozkoszy jest jeszcze intensywniejsze. Drugi silniczek, przeznaczony do stymulacji waginalnej dostarczy natomiast niezapomnianych doznań Twojej pochwie. Wyrzut hormonów szczęścia jest niemal pewny.

 

Model ten jest cichy i dyskretny, dzięki czemu możesz oddać się w spokoju poszukiwaniom nowych doznań. Posiada 5 różnorodnych trybów wibracji, które dają pewność, że każda z użytkowniczek znajdzie coś do siebie. Ponadto produkt wykonany jest z silikonu medycznego – materiału bezpiecznego dla ciała, nie zawierającego szkodliwych substancji. W celu łatwiejszej aplikacji zalecamy zastosowanie lubrykantu. Ze względu na silikonową powłokę unikaj środków lubrykacyjnych na bazie silikonu, gdyż mogą one nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu. Najbezpieczniejsze jest zastosowanie środka lubrykacyjnego na bazie wody.

 

W celu dokładnego umycia produktu użyj preparatów przeznaczonych specjalnie do tego celu. Jeśli nie posiadasz takich środków możesz również użyć ciepłej wody z dodatkiem mydła antybakteryjnego. Po dokładnym osuszeniu możesz ponownie cieszyć się swoją zabawką.

 

Zabawka zasilana jest dwoma bateriami AAA, które nie są dołączone do zestawu. Baterie te zapewniają trzy godziny nieprzerwanego użytkowania. Produkt dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: liliowym, malinowym oraz pudrowym błękicie. Wybierz swój ulubiony i ciesz się przyjemnością, jaką daje Ci Bwild Classic Bunny!

 

Parametry techniczne:

kolor: malinowy

długość: 15.24 cm

średnica: 3.2 cm

zasilanie: 2 baterie AAA (niezałączone do opakowania)

5 trybów wibracji

wodoodporny

 

Opakowanie zawiera:

  • bwild classic bunny
  • etui
  • instrukcję obsługi
Materiałsilikon
Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćklasyczne i do łechtaczki ( króliczki )
Zasilaniebaterie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* B Swish Bwild Classic Bunny wibrator króliczek malinowy

* B Swish Bwild Classic Bunny wibrator króliczek malinowy

B Swish - Bwild Classic Bunny (raspberry)

Podobne produkty