FSoG Darker Oh My wibrator króliczek granatowy

0207800

FSoG - Oh My USB Rechargeable Rabbit Vibrator

Wysyłamy w 24h

431,00 zł

Oh My to wibrator-króliczek pochodzący z oficjalnej kolekcji Fifty Shades Darker. Kolekcja ta jest inspirowana drugą częścią bestsellerowej trylogii „Ciemniejsza strona Grey’a” napisanej przez amerykańską autorkę E.L. James. Gadżet ten, dzięki dodatkowej wypustce będzie jednocześnie stymulował łechtaczkę oraz punkt G oferując tym samym moc wrażeń. Dzięki rozdwojeniu na końcu wypustki łechtaczka będzie stymulowana z prawej oraz z lewej strony, czyli w miejscach gdzie jest najwięcej zakończeń nerwowych. Oh My posiada aż osiem trybów wibracji i dwanaście poziomów intensywności, dzięki czemu z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Oh My jest wykonany z gładkiego silikonu klasy medycznej. Jest to materiał przyjemny w dotyku, hipoalergiczny, bezpieczny dla ciała. W celu zapewnienia odpowiedniego nawilżenia zalecane jest użycie lubrykantu. Pamiętaj jednak, że jedynymi rekomendowanymi preparatami lubrykacyjnymi są środki na bazie wody, takie jak Ready for Anything. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

Po skończonej zabawie wyczyść swój wibrator za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli jednak takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Oh My jest wodoodporny, nie musisz się zatem martwić o niepożądane uszkodzenie zabawki. Gadżet ten jest ładowany za pomocą ładowarki USB, która znajduje się w opakowaniu. Jedno ładowanie może potrwać do dwóch godzin i dostarczyć aż godzinę dobrej zabawy. Ponadto masażer ten posiada specjalny mechanizm travel lock, który zabezpiecza przed niepożądanym uruchomieniem. W opakowaniu znajdziesz także satynowy woreczek, który pozwala na eleganckie przechowywanie i dyskretny transport zabawki.

 

Parametry techniczne:

obwód: 12 cm

długość do aplikacji: 15,2 cm

długość całkowita: 25,4 cm

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćklasyczne
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

FSoG Darker Oh My wibrator króliczek granatowy

FSoG Darker Oh My wibrator króliczek granatowy

FSoG - Oh My USB Rechargeable Rabbit Vibrator

Podobne produkty