Lovense Nora wibrator króliczek różowy

5300100

Wielofunkcyjny wibrator sterowany za pomocą aplikacją mobilnej.

16 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

490,00 zł

Lovense – przyszłość, którą możesz poznać już dziś.

 

Nora to wibrator, przeznaczony do stymulacji najbardziej wrażliwych miejsc erogennych kobiety. Jego kształt został opracowany w taki sposób, aby łatwo i komfortowo stymulować punkt „G” i łechtaczkę, a dzięki kulkom obracającym się w środkowej części wibratora, może on także wykonać masaż pochwy od środka.

 

Nora jest sterowana zdalnie, za pomocą Body Chat, specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne. Dzięki niej możesz kontrolować swoją przyjemność za pomocą smartfona, ale możesz także oddać kontrolę nad zabawką partnerowi lub partnerce, lub bawić się wspólnie na odległość. Aplikacja umożliwia sterowanie zabawką z dowolnej odległości za pośrednictwem internetu i usługi bluetooth, a także pozwala na połączenie się z drugim wibratorem Nora lub masturbatorem Max i wspólną zabawę.

 

Tylko Lovense pozwala się bawić w tak wyjątkowy sposób.

 

Nora jest wielofunkcyjna – główka wibratora rotuje i dociska się do tego miejsca, ściśle związanego z odczuwaniem rozkoszy przez kobietę. Na końcu wibratora, tuż przy rączce, znajduje się niewielka wypustka do stymulacji łechtaczki. Jest ona wyposażona w osobny, niezależnie pracujący silnik, dlatego masz pełną kontrolę nad intensywnością stymulacji łechtaczki. Może być bardzo intensywna, ale jeśli nie masz na nią ochoty, możesz z niej zupełnie zrezygnować. To jednak nie wszystko – w środkowej części Nory znajdują się kuleczki, które w trakcie pracy wibratora poruszają się wokół, wykonując przyjemny masaż pochwy od środka. To jedyny wibrator dostępny na rynku, który umożliwia przeżycie tak dużej różnorodności doznań.

 

Bawcie się razem – na odległość

Dzięki aplikacji Body Chat, możesz sterować pracą wibratora z dowolnego dystansu. Blisko, za pomocą usługi bluetooth, ale również bardzo daleko, dzięki połączeniu z internetem. Możesz samodzielnie sterować intensywnością i rodzajem wibracji, ale to nie wszystko! Aplikacja umożliwia połączenie z biblioteką multimediów na Twoim telefonie i wibrowanie w rytm Twoich ulubionych utworów muzycznych. Aż chce się zaśpiewać z radości! Jeśli chcesz, możesz też zmienić swój telefon w mikrofon, a Lush będzie wibrował do dźwięków w Twoim otoczeniu – przy czym w każdej chwili możesz sama określić jego czułość.

 

Body Chat sprawi, że Twój telefon zamieni się w profesjonalny pilot do sterowania Twoją osobistą rozkoszą.

 

Aplikacja pozwala na połączenie się z drugą Norą lub masturbatorem Max i wspólną zabawę na odległość, dzięki połączeniu z internetem i usłudze bluetooth. Możesz umówić się z partnerem na wspólną erotyczną sesję, w trakcie której Wasze zabawki będą komunikować się wzajemnie i odpowiadać na każdy Wasz ruch. Gdy poruszysz swoją zabawką, będziesz pośrednio kontrolować pracę drugiej. Dzięki Lovense seks na odległość przestaje być utrudnieniem, a staje się zupełnie nowym, ekscytującym doświadczeniem.

 

„Zabawki Lovense pomogły nam wypełnić lukę w naszym związku.”

Sam – Żołnierz stacjonujący w Iraku

 

 

Bezpieczeństwo

Nora została wykonana wyłącznie przy wykorzystaniu tworzyw w pełni bezpiecznych w kontakcie z ciałem. Takim tworzywem jest silikon klasy medycznej, który nie zawiera w swoim składzie ftalanów, ani innych potencjalnie szkodliwych dla zdrowia substancji. Silikon medyczny nie wywołuje podrażnień, ani reakcji alergicznych. Jest to materiał, który bardzo łatwo zachować w czystości – Nora jest wodoodporny, więc możesz go bez obaw umieścić pod bieżącą wodą. Pamiętaj, by podczas mycia zabawki użyć dobrej jakości mydła antybakteryjnego. Zabawkę należy dokładnie umyć każdorazowo przed i po zakończonej zabawie.

 

Uwaga: Pamiętaj, by przed zaaplikowaniem wibratora do pochwy pokryć jego powierzchnię odpowiednią ilością środku do nawilżania miejsc intymnych. Ze względu na obecność silikonu, należy stosować wyłącznie lubrykanty na bazie wody, gdyż inne mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia zabawki.

 

„Potrzebowaliśmy kilku prób (które swoją drogą były całkiem zabawne), zanim przyzwyczailiśmy się do swojego urządzenia, ale gdy nam się to udało, dalej poszło gładko. Mamy Maxa i Norę od ponad miesiąca i oba produkty działają bez zarzutu!”

Jessica  studentka w Londynie

 

Lovense to zabawki dla dorosłych, które bardzo różnią się od tych, które mogliście znać do tej pory. To nowoczesne urządzenia, które zdają się pochodzić z przyszłości – dzięki unikalnej technologii, nazywanej technologią teledildoniczną, zabawki Lovense mogą komunikować się z Twoim telefonem lub tabletem, zamieniając go w profesjonalnego pilota do sterowania Twoim życiem erotycznym. Możesz także używać swojej zabawki do sterowania przyjemnością Twojego partnera lub partnerki. W ofercie Lovense znajdują się zabawki przeznaczone specjalnie dla par – Nora i Max komunikują się ze sobą wzajemnie, dzięki czemu możesz dzielić się zmysłowym dotykiem z ukochaną osobą bez względu na dystans, który Was dzieli.

 

Parametry techniczne:

materiał: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów / plastik ABS

długość do aplikacji: 120 mm

średnica końcówki: 37 mm

zasilanie: akumulator litowo-jonowy

ładowanie: USB (kabel załączony do opakowania)

wodoodporność

 

Aplikacja Body CHat jest dostępna w języku polskim i możesz ją ściągnąć za darmo za pośrednictwem Google Play lub Apple Store. Aplikacja jest kompatybilna z systemami: iOS/Android/Mac OS/Win7/Win8/Win10.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lovense Nora wibrator króliczek różowy

Lovense Nora wibrator króliczek różowy

Wielofunkcyjny wibrator sterowany za pomocą aplikacją mobilnej.

Podobne produkty