Nomi Tang Wild Rabbit wibrator króliczek czarno-złoty

9100103

Wild Rabbit marki Nomi Tang to zasilany akumulatorem wibrator typu "króliczek", wyposażony w panel dotykowy.

Wysyłamy w 24h

399,00 zł

Nomi Tang Wild Rabbit to ekskluzywny wibrator z wypustką do precyzyjnej stymulacji łechtaczki marki Nomi Tang. Nazwano go dzikim króliczkiem ze względu na możliwości zabawy, które może zapewnić. Zainspirowany kołyską Newtona, wyposażony w trzy bardzo mocne silniki, które wywołują wrażenie poruszania się i zapętlania wibracji głęboko odczuwalnych wewnątrz oraz na zewnątrz, dając w efekcie niesamowitą rozkosz!

 

Część służąca do penetracji waginalnej jest delikatnie wygięta i rozszerza się na końcu, dzięki czemu doskonale pieści punkt G. Wypustka do stymulacji klitoralnej posiada własny silniczek, który może pracować niezależnie od dwóch pozostałych. Oba ramiona mają elastyczną nasadę oraz charakterystyczne podłużne wgłębienie biegnące przez środek zabawki co powoduje, że Wild Rabbit perfekcyjnie dopasuje się do anatomii Twojego ciała. Produkt posiada 10 programów wibracji, a specjalny dotykowy panel Touch Control pozwala na płynną regulację intensywności drgań. Dłuższe przytrzymanie palcem logo marki umieszczonego na szczycie panelu blokuje niekontrolowaną zmianę mocy wibracji. Wygodny uchwyt w kształcie pętli pozwala pewnie trzymać wibrator w dłoni. W związku z tym, że zabawka jest wodoodporna bez problemu możesz surfować po falach przyjemności również w zaciszu swojej łazienki. Poczuj dzikość króliczka od Nomi Tang i ciesz się chwilami, których nie zapomnisz!

 

Wild Rabbit został wykonany z najwyższej jakości silikonu klasy medycznej. Materiał ten jest bardzo przyjemny w dotyku, pozbawiony dodatku ftalanów, a także innych substancji potencjalnie szkodliwych dla ciała człowieka. Aby ułatwić aplikację i stymulację warto zadbać o odpowiedni poziom nawilżenia. W tym celu zalecamy użycie lubrykantu koniecznie opartego na bazie wody. Żele bazujące na silikonie mogą spowodować nieodwracalne uszkodzenie struktury produktu.

 

Do pielęgnacji zastosuj specjalny preparat przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeżeli takiego nie posiadasz możesz użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego lub żelu do higieny intymnej po czym delikatnie osuszyć wibrator za pomocą suchej szmatki bądź ręcznika.

 

Parametry techniczne:

materiał: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów, plastik ABS

wysokość: 210 mm

szerokość: 38 mm

wodoodporność: produkt jest odporny na zanurzenia w wodzie na głębokość 1 m

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Nomi Tang Wild Rabbit wibrator króliczek czarno-złoty

Nomi Tang Wild Rabbit wibrator króliczek czarno-złoty

Wild Rabbit marki Nomi Tang to zasilany akumulatorem wibrator typu "króliczek", wyposażony w panel dotykowy.

Podobne produkty