Je Joue Rabbit Bullet Teal wibrator króliczek morski

5403001

Rabbit Bullet marki Je Joue to mały, dyskretny wibrator z wypustkami przeznaczonymi do stymulacji łechtaczki.

Wysyłamy w 24h

249,00 zł

Rabbit Bullet to klasyczny mini-wibrator wyprodukowany przez brytyjską markę Je Joue. Przeznaczony jest on do stymulacji łechtaczkowej. Wypustka łechtaczkowa w kształcie króliczych uszu jest wprost stworzona do stymulacji łechtaczki. Jej kształt pozwala na stymulację z obu stron tego czułego punktu, dając dzięki temu dwa razy więcej przyjemności. Ponadto jego użytkowanie i obsługa jest banalnie prosta. Naciśnij przycisk „+” przez dwie sekundy by uruchomić zabawkę. Następnie guzikami „+” oraz „-” możesz regulować natężenie wibracji. Środkowy przycisk natomiast służy do zmiany trybów. Aby wyłączyć wibrator przytrzymaj przycisk „-” przez 2 sekundy. Rabbit Bullet posiada aż 5 poziomów wibracji oraz 7 różnych programów, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Niewielki rozmiar tego wibratora łechtaczkowego pozwala na łatwy i dyskretny transport. Zabierz go ze sobą gdziekolwiek tylko zechcesz!

Ten mini wibrator jest wykonany z gładkiego silikonu klasy medycznej. Jest to materiał całkowicie bezpieczny dla ludzkiego ciała, pozbawiony szkodliwych substancji, takich jak ftalany. W celu zapewniania odpowiedniego poślizgu podczas zabawy z Rabbit Bullet zalecane jest użycie lubrykantów. Jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

Po skończonej zabawie wyczyść Rabbit Bullet za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli jednak takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Nie musisz się martwić o uszkodzenie zabawki podczas czyszczenia, gdyż jest ona odporna na zachlapania. Wibrator ten jest zasilany za pomocą ładowarki USB. Jedno ładowanie może potrwać około godziny i pozwala na 1,5 godziny ciągłego użytkowania.

Otwórz się na świat całkowicie nowych intymnych możliwości.
 


Parametry techniczne:
kolor: morski
materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów
tryby wibracji: 7
prędkości wibracji: 5
zasilanie: akumulator litowo-jonowy
ładowanie: USB (kabel załączony do opakowania)
czas potrzebny do pełnego naładowania: 1 h (pozwala na ok. 1,5 h nieprzerwanej pracy)
Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdo łechtaczki
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Je Joue Rabbit Bullet Teal wibrator króliczek morski

Je Joue Rabbit Bullet Teal wibrator króliczek morski

Rabbit Bullet marki Je Joue to mały, dyskretny wibrator z wypustkami przeznaczonymi do stymulacji łechtaczki.

Podobne produkty