BI Maze Knee Cuffs Brown kajdanki na nogi brązowe

0809202

Maze, brązowa ekoskóra

Wysyłamy w 24h

69,60 zł

-40%

116,00 zł brutto

Lubisz eksperymentować? Jesteś kobietą otwartą na nowe doświadczenia, także seksualne? Jeśli tak, to Bijoux Indiscrets ma dla Ciebie coś specjalnego. Kajdanki na nogi to gadżet idealny dla otwartych par, które są żądne nowych wrażeń i nie boją się nowości. Takie dodatki mogą sprawić Wam masę przyjemności a od tego ciężko się oderwać. Wprowadźcie do Waszej sypialni dozę pikanterii!


BI Maze Knee Cuffs Brown kajdanki na nogi prezentują się ostro, ale i gustownie. Dwie skórzane bransolety na nogi są połączone łańcuchem, który możesz w ciągu chwili odpiąć. Całość zadziała na zmysły i sprawi, że będziecie chcieli eksperymentować. Sprawdź, ile dadzą Wam radości i przyjemności! Maze Knee Cuffs mogą zostać wykorzystane jako uzupełnienie sesji BDSM. Kajdanki wykonano w poliuretanu. Do produkcji użyto tworzyw z recyklingu, niepochodzących od zwierząt. Gadżet może być zatem wykorzystywany także przez wegan.


Szczegóły produktu:

tworzywo: poliuretan

kolor: brązowy

Wszystkie produkty z kolekcji MAZE zostały wyprodukowane przy użyciu tworzyw z recyklingu, niepochodzących od zwierząt. Mogą być wykorzystywane przez wegan.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

BI Maze Knee Cuffs Brown kajdanki na nogi brązowe

BI Maze Knee Cuffs Brown kajdanki na nogi brązowe

Maze, brązowa ekoskóra

Podobne produkty