LELO Adore Me Pleasure Set zestaw gadżetów erotycznych czerwony

5500100

Adore Me

Wysyłamy do 7 dni

426,00 zł

-40%

710,00 zł brutto

Lelo Adore Me Pleasure Set to ekskluzywny zestaw wyprodukowany przez szwedzką markę LELO, która jest mistrzem w dawaniu rozkoszy. Ten romantyczny zestaw w kolorze ognistej czerwieni rozpali nie tylko Twoje zmysły… W zestawie znajdziesz:

  •          Dyskretny stymulator łechtaczkowy
  •          Jedwabną opaskę na oczy
  •          Jedwabne kajdanki

Wibrator Mia 2 posiada dyskretny i elegancki kształt przypominający szminkę. Możesz go zatem bez problemu dyskretnie przetransportować w swojej torebce, nie wzbudzając zbędnych podejrzeń. Masażer ten jest przeznaczony do stymulacji zewnętrznej. Może on posłużyć do pobudzenia sutków, łechtaczki, czy innych czułych miejsc na ciele. Mia 2 posiada aż 10 poziomów mocy, co czyni ją zabawką idealną zarówno dla osób lubiących mocniejsze doznania, jak i dla tych, które wolą delikatną stymulację. By zabawa była przyjemniejsza zalecane jest użycie lubrykantów. Jedynymi rekomendowanymi lubrykantami są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu. Po skończonej zabawie wyczyść wibrator Mia 2 za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli jednak takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Mia 2 posiada złącze USB, które umożliwia bezpośrednie jej podłączenie do komputera, jej ładowanie zatem nie wymaga użycia ładowarki.

Jedwabna opaska na oczy to bez wątpienia synonim luksusu. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, by zaspokoić pragnienia najbardziej wybrednych osób. Delikatny materiał sprawia, że jej noszenie jest przyjemne i komfortowe. Z tyłu posiada elastyczny fragment oraz szarfy umożliwiające dopasowanie przesłony do każdego kształtu głowy. Opaska ta pozwoli ci na doświadczenie zupełnie nowych przeżyć. Poprzez odcięcie zmysłu wzroku inne zmysły się wyostrzają. Sprawia to, że inne bodźce są odczuwane ze zwielokrotnioną intensywnością. Poczuj to, czego nie zobaczysz!

Jedwabne kajdanki zostały wykończone od wewnątrz delikatną jagnięcą skórą, natomiast z zewnątrz okryte jedwabiem o kwiecistym ornamencie kuszą wyglądem oraz dotykiem. Ograniczając swoje ruchy oddajesz stronie dominującej to, co najcenniejsze, czyli część kontroli nad swoim ciałem. Jesteście w stanie wówczas nawiązać dużo bardziej intymną więź, poprzez budowanie obustronnego zaufania. Daj się ponieść fantazji! W końcu lekka doza dominacji jeszcze nikomu nie zaszkodziła!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Adore Me Pleasure Set zestaw gadżetów erotycznych czerwony

LELO Adore Me Pleasure Set zestaw gadżetów erotycznych czerwony

Adore Me

Podobne produkty