Fun Factory LAYA spot stymulator czarny

3103001

Stymulator LAYA spot FUN FACTORY, czarny

Wysyłamy w 24h

142,35 zł

-35%

219,00 zł brutto

Laya spot to wielofunkcyjny, zewnętrzny masażer niemieckiej marki Fun Factory. Jej ergonomiczny kształt sprawia, że fenomenalnie leży w dłoni. Dzięki temu, można w komfortowy sposób oddawać się przyjemności płynącej z pieszczot.

 

Choć jest małych rozmiarów, wiele potrafi. Nie ważne, czy pragniesz delikatnego dotyku, relaksującego masażu, czy mocniejszej stymulacji, trzy programy i osiem poziomów intensywności pozwalają na zaspokojenie wszystkich tych potrzeb. Co więcej, pomimo tego, że Fun Factory Laya spot jest określana, jako masażer łechtaczkowy, jej użyteczność zależy tylko od pomysłowości właścicielki. Również mężczyźni z pewnością docenią dodatkowe wrażenia płynące z intrygujących wibracji w okolicach perineum.

 

Innowacje w tym produkcie Fun Factory nie ograniczają się jedynie do cichego silnika, oferującego dyskretnie te wszystkie możliwości. Otacza go równie niesamowity, hypoalergiczny elastomer. Jest to materiał nie tylko miękki i przyjemny w dotyku, ale również odporny na zabrudzenia i zachlapania.

Z pewnością Laya spot jest niezwykła. Oferuje tak zróżnicowane doznania, a jest stosunkowo niewielkich rozmiarów oraz zasilana zaledwie dwoma bateriami (lub akumulatorkami) AAA. Dzięki temu, bez kłopotów zmieści się do dowolnego bagażu, więc możesz ją śmiało zabrać w każdą podróż.

 

Aby korzystanie z Laya spot było jeszcze bardziej przyjemne, sugeruje się stosowanie żelu do masażu. Należy jednak pamiętać o korzystaniu jedynie z lubrykantów na bazie wody, jak na przykład pjur AQUA, gdyż innego typu (silikonowe lub mieszanki wodno-silikonowe) mogą uszkadzać powierzchnię mazażera.

 

CECHY PRODUKTU:

- wygodny w użyciu
- innowacyjna technologia
- mocny, cichy i trwały silnik
- osiem poziomów wibracji
- trzy programy interwałowe
- odporny na zachlapania
- wykonany z antyalergicznego eslastomeru

MateriałABS
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdo łechtaczki
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory LAYA spot stymulator czarny

Fun Factory LAYA spot stymulator czarny

Stymulator LAYA spot FUN FACTORY, czarny

Podobne produkty