* Pulsator FUN FACTORY Stronic Eins, różowy

Pulsator FUN FACTORY Stronic Eins, różowy

Wysyłamy do 7 dni

Stronic Eins od Fun Factory to wibrator niezwykły! To w zasadzie nie wibrator, a pulsator, czyli gadżet, który wykonuje ruch frykcyjny w przód i w tył, całkowicie zwalniając Cię z obowiązku manewrowania zabawką. Ciekawe, nieprawdaż? Pulsatory to z pewnością jedne z najoryginalniejszych gadżetów dostępnych na rynku zabawek erotycznych. Napęd, który mają wbudowany jest unikalny i opatentowany wyłącznie przez firmę Fun Factory, więc nie znajdziecie go w żadnej innej zabawce!


Dla kogo pulsator?
Ponieważ jest to gadżet dość nietypowy sądzimy, że powinny po niego sięgnąć osoby, które mają już jakieś doświadczenie z zabawkami erotycznymi. Dla osoby początkującej może być zbyt duży oraz za ciężki. Polecamy go Paniom, które czerpią przyjemność z mocnej i szybkiej penetracji, bo do tego nadaje się idealnie!


Stronic Eins ma 4 poziomy pulsowania, od w miarę łagodnych do bardzo szybkich i mocnych. Ma też trzy różne, bardzo ciekawe tryby pulsowania.
Świetnie nadaje się do penetracji waginalnej, ale również analnie potrafi doprowadzić na szczyty rozkoszy. I nie tylko kobiety! Przypasuje również Panom, którzy otwarci są na analne doznania, bowiem idealnie sprawdza się także jako masażer prostaty. A ponadto ilość możliwych pozycji, w których możemy korzystać z pulsatora nie ma końca!


Wykonany jest z najbezpieczniejszego dla ciała materiału, którym jest silikon medyczny. Zasilany na akumulator, który po jednym pełnym naładowaniu może pracować aż do trzech godzin! Przyciski do włączania i wyłączania są wypukłe co bardzo ułatwia zmienianie poziomów mocy czy trybów podczas zabawy. Można go zabrać także do wanny czy pod prysznic, gdyż jest w pełni wodoodporny.
Pamiętaj tylko, że przed użyciem zabawkę należy naładować. A jeśli będziesz potrzebował/a lubrykantu to korzystaj tylko z tych na bazie wody!
Do czyszczenia spokojnie wystarczy dobre mydło antybakteryjne i woda lub preparaty do czyszczenia gadżetów erotycznych.

 

UŻYWANIE

  • Wciśnij przycisk FUN, a pulsacja rozpocznie się na optymalnym, średnim poziomie.
  • Wciskając "-" wybierzesz rzadsze, ale mocniejsze "pchnięcia".
  • Przyciskiem "+" przenosisz się do kolejnych 6 programów stymulacji.
  • Wciśnięcie przycisku FUN wyłącza pulsator.

 

DANE TECHNICZNE

Długość: 23,8 cm
Średnica 4,5-3,5 cm
Waga: 275 g

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Pulsator FUN FACTORY Stronic Eins, różowy

* Pulsator FUN FACTORY Stronic Eins, różowy

Pulsator FUN FACTORY Stronic Eins, różowy

Podobne produkty