* Fun Factory Semilino wibrator witaminowy

Wibrator FUN FACTORY Semilino, witaminowy

Wysyłamy do 7 dni

FUN FACTORY Semilino to mały, acz intensywny wibrator przeznaczony do stymulacji wewnętrznej jak i zewnętrznej, zaprojektowany przez niemieckich designerów i wykonany z materiałów najwyższej jakości. Uwodzi on swoim wyglądem oraz żebrowaną strukturą, która oddziałuje silnie na zmysły. Pomyśl tylko ile przyjemności może sprawić! Wibrator ten jest giętki oraz gładki w swojej strukturze. Zabawka posiada 6 stopni intensywności oraz 6 programów stymulacji, które pozwolą Ci odnaleźć Twój ulubiony oraz zapomnieć o nudzie w sypialni. Ciche wibracje umożliwiają dyskretną zabawę bez skrępowania i poczucia dyskomfortu. Zabawka ta jest całkowicie wodoodporna, co umożliwia zabranie jej ze sobą pod prysznic i cieszenia się nią w wodzie. Ponadto charakteryzuje się silnymi wibracjami, które silnie oddziałują na zmysły. To idealny prezent dla kogoś, kogo kochasz – również dla siebie! Jego intuicyjny interfejs pozwala na prostą i przyjemną zabawę. Naciśnij tylko przycisk „FUN” i zacznij zabawę! Przyciskami „+” oraz „-” możesz regulować moc wibracji. Za pomocą przycisku „+” możesz wybrać program interwałowy. W celu zablokowania zabawki przed niepożądanym uruchomieniem naciśnij jednocześnie przyciski „FUN” oraz „-” do momentu uzyskania krótkiej wibracji. Aby odblokować wibrator naciśnij jednocześnie przyciski „FUN” oraz „+” aż poczujesz krótką wibrację.

 

FUN FACTORY Semilino jest wykonany w całości z materiałów bezpiecznych dla ciała, takich jak silikon klasy medycznej czy plastik ABS. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu w trakcie zabawy możesz użyć lubrykantu. Pamiętaj koniecznie by używać środków lubrykacyjnych na bazie wody, gdyż inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produkt. Po skończonej zabawie umyj swój FUN FACTORY Semilino za pomocą preparatów przeznaczonych do czyszczenia gadżetów erotycznych. Jeśli takich nie posiadasz możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej.

 

Wibrator FUN FACTORY Semilino jest zasilany za pomocą baterii jonowo-litowej ładowanej przez ładowarkę magnetyczną uniwersalną dla wszystkich zabawek marki Fun Factory. Pierwsze ładowanie może potrwać do 16 godzin. Następne ładowanie powinno się odbywać według potrzeb. Innowacyjna technologia CLICK’N’CHARGE pozwala na ładowanie zabawki w dowolnym momencie bez obaw o efekt pamięci baterii. Nie musisz czekać do całkowitego rozładowania zabawki, które może nastąpić w najmniej odpowiednim momencie.

 

PARAMETRY TECHNICZNE
  • silikon medyczny
  • długość ok 17 cm
  • 3-4 cm średnicy
  • zasilanie ładowarką
  • wodoodporny
Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćklasyczne
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Fun Factory Semilino wibrator witaminowy

* Fun Factory Semilino wibrator witaminowy

Wibrator FUN FACTORY Semilino, witaminowy

Podobne produkty