PicoBong - Transformer Yellow

5516603

2 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

419,00 zł

Transformer – podwójny wibrator na akumulator w kolorze żółtym od Picobong.

Dwa połączone ze sobą jajeczka wibrujące mogę być używane na wiele sposobów. Element łączący oba jajeczka doskonale przewodzi ich wibrację znacznie poszerzając zakres zastosowań. Transformer, dzięki swojej elastycznej może być używany przez każdą osobę – zarówno kobietę jak i mężczyznę solo oraz przez każdą parę – również pary jednopłciowe. Transformer znajdzie zastosowanie m.in. równolegle waginalnie i analnie, waginalnie oraz zewnętrznie do łechtaczki oraz inaczej – jak podpowie Ci wyobraźnia. Może stanowić bardzo miły wstęp do bardziej bezpośrednich zabaw we dwoje, jak również główny punkt programu w przyjemności solo. Intuicyjny interfejs pozwala na precyzyjne dopasowanie siły wibracji od ledwo wyczuwalnych aż po bardzo mocne drgania. 10 zróżnicowanych trybów wibracji pozwala na znalezienie najbardziej odpowiedniego dla Twoich upodobań.

Pamiętaj o odpowiednim poziomie nawilżenia. Zalecamy użycie lubrykantu na bazie wody.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Picobong. Nie musisz obawiać się o zamoczenie zabawki, ponieważ wibrator jest całkowicie wodoszczelny do głębokości 1 metra. Możesz go swobodnie używać w wannie lub pod prysznicem.

Szwedzka Marka Picobong to nowoczesne podejście do zabawy. Nienachalna estetyka i zastosowanie bezpiecznego dla ciała silikonu oraz ABS to cechy, dzięki którym produkty marki Picobong są świetnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych. Cicha praca silnika i moc oraz sposób uszeregowania trybów wibracji zdejmują z Ciebie troski o dyskrecję, czy stopniowanie doznań. Po prostu pozwól mu działać…

Dostępny jest także kolor czarny oraz żółty.

Bezpieczeństwo używania zabawki PicoBong  gwarantuje wykonanie z najwyższej materiałów, takich jak silikon jakości medycznej i plastik ABS.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

PicoBong - Transformer Yellow

PicoBong - Transformer Yellow

Podobne produkty