PicoBong Transformer podwójny wibrator czarny

5516601

Wysyłamy w 24h

419,00 zł

PicoBong Transformer to niezwykle nowoczesny i innowacyjny gadżet szwedzkiej marki PicoBong. Są to dwa zsynchronizowane ze sobą jajeczka wibrujące połączone twardym, acz elastycznym tworzywem. Jest to idealny gadżet dla kreatywnych par. Przy tej zabawce na pewno nie będziecie się nudzić! Może posłużyć do stymulacji klitoralnej, punktu G, masażu prostaty, jako pierścień na penisa oraz wiele wiele innych… Mnogość jego zastosowań jest tak ogromna, że jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. 10 różnych trybów i intensywności wibracji pozwoli Ci wznieść się na szczyt rozkoszy wraz ze swoim partnerem.

 

Jest to idealny gadżet zarówno dla par jednopłciowych, różnopłciowych, jak i do zabaw solo. Daj się ponieść wyobraźni i połącz się ze swoim partnerem/partnerką za pomocą Transformera. Zaaplikujcie go sobie razem i dajcie się ponieść rozkoszy. Przetransformujcie szary nudny dzień na dzień pełen wrażeń. Sztywny acz elastyczny łącznik może posłużyć do stworzenia wibratora-króliczka, pierścienia na penisa oraz wielu innych narzędzi rozkoszy. Sami zdecydujcie w jaki sposób go użyjecie. Ponadto ten wielofunkcyjny wibrator ma jeszcze jedną nieocenioną zaletę, jaką jest wodoodporność. Zabierzcie go pod prysznic i cieszcie się przyjemnością w swojej łazience.

 

PicoBong Transformer to bardzo cicha i dyskretna zabawka o prostym i niepozornym designie. Jest on w całości wykonany z materiałów bezpiecznych dla ciała, takich jak silikon medyczny. W celu łatwiejszej aplikacji możecie użyć środków lubrykacyjnych. My zalecamy Lelo Personal. Jest to środek na bazie wody, w pełni bezpieczny dla zabawek silikonowych. Ze względu na obecność silikonu należy unikać innych lubrykantów niż wodne, w szczególności tych na bazie silikonu, gdyż mogą one nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki.

Pamiętaj, by po każdym użyciu dokładnie wyczyścić swoją zabawkę. W tym celu użyj preparatów stworzonych specjalnie z myślą o gadżetach erotycznych, jak na przykład Płyn do czyszczenia LELO. Jeśli nie posiadasz takiego środka, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem mydła antybakteryjnego. Po dokładnym wysuszeniu produkt jest gotowy do ponownego użytku.

 

Transformer jest ładowany za pomocą ładowarki USB, która jest dołączona do zestawu. Produkt jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: różowym, czarnym oraz żółtym. Wybierz swój już dziś i ciesz się przyjemnością, jaką daje Transformer!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

PicoBong Transformer podwójny wibrator czarny

PicoBong Transformer podwójny wibrator czarny

Podobne produkty