* Marc Dorcel Joy Pad

Wysyłamy do 7 dni

Joy Pad od Marca Dorcela to wibrator o specyficznym kształcie i niecodziennym trybie pracy. Doskonale sprawdza się w jednoczesnej stymulacji punktu G oraz łechtaczki. Jest wyposażony w dwa silniczki o bardzo dużej mocy, z których każdy zajmuje się z osobna jednym z dwóch najwrażliwszych miejsc w ciele kobiety. Joy Pad jest bardzo prosty w obsłudze a zarazem posiada szeroką gamę programów, które dostarczą Ci zmysłową rozkosz kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę.

 

Możliwość używania 10 trybów wibracji połączonych z 5 stopniami prędkości sprawia, że każda kobieta znajdzie swoją ulubioną kombinację, niezależnie czy oczekuje subtelnego, zmysłowego masażu, czy spełniającego uniesienia. Przez swoją elastyczność Joy Pad jest wibratorem wielofunkcyjnym, dedykowanym nie tylko kobietom. Mężczyźni również docenią atrakcyjność tego gadżetu dzięki możliwości zastosowania go jako masażer prostaty. Świetnie sprawdzi się więc podczas zabaw we dwójkę. 

 

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość silikonu medycznego pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska. Po każdorazowym użyciu należy przemyć zabawkę wodą z łagodnym mydłem, a raz na jakiś warto użyć do dezynfekcji płynu antybakteryjnego

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą wejść w reakcję z silikonem medycznym, z którego wykonany jest Joy Pad. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

Parametry techniczne:

Długość: 16cm

Średnica: 4,5cm

Waga: 368g

2 silniczki zasilane 4 bateriami AA.

10 trybów wibracji, 5 poziomów prędkości.

Wykonany z medycznego silikonu, bezpiecznego dla skóry.

Elastyczny.

Testowany dermatologicznie.

Wodoszczelny.

Posiada certyfikaty: CE, DEEE, ROHS.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Marc Dorcel Joy Pad

* Marc Dorcel Joy Pad

Podobne produkty