Marc Dorcel Body Wand Original masażer do ciała czarny

5902600

Wysyłamy w 24h

252,00 zł

Body Wand od Marca Dorcela to magiczna różdżka, za pomocą której przeniesiesz się do zaczarowanego świata przyjemności. Ekskluzywny masażer do ciała pozwoli Ci rozluźnić spięte po treningu mięśnie, pomoże w rehabilitacji ale także świetnie sprawdzi się w stymulacji miejsc intymnych. Pomoże Ci wyczarować orgazm zapewniając magiczną moc doznań za każdym razem gdy masz na niego ochotę. Marc Dorcel to ekspert w dziedzinie zabawek dla dorosłych, każdy produkt tej marki to efekt pracy profesjonalistów, którym przyświeca tylko jeden cel – stworzenie urządzenia, które będzie w stanie rozbudzić i zaspokoić drzemiące w Tobie żądze.

 

Okrągła główka masująca dopasowuje się do kształtów ciała. Umieszczona na elastycznej szyjce, dociera w te bardziej i mniej odsłonięte miejsca. Wbudowany silniczek o bardzo dużej mocy pozwala osiągnąć 10 poziomów wibracji zapewniając relaks, zmysłowy masaż lub erotyczne spełnienie – w zależności od tego, na co aktualnie masz ochotę. Jedyne, co go ogranicza, to Twoja wyobraźnia!

 

Różdżka posiada 3-metrowy kabel zasilający, przez co  jest gotowa do działania wszędzie, gdzie jest dostęp do prądu. Nie musisz się obawiać nagłego rozładowania baterii, możesz się cieszyć jej magicznymi właściwościami tak długo, jak tylko masz na to ochotę.

 

Body Wand to idealny produkt dla tych, którzy poszukują zdecydowanych, konkretnych rozwiązań zarówno dla zdrowia jak i dla erotycznych fantazji. Producent zapewnia, że cielesna różdżka jest w stanie wywołać orgazm w ciągu zaledwie 90 sekund. Nie wierzysz? Przekonaj się sama!

 

 

Parametry techniczne:

długość: 32 cm

średnica: 6 cm

10 poziomów wibracji

Delikatna rączka masująca umieszczona na elastycznej szyjce.

Zasilanie: 230v, długość kabla – 3m

Dostępny w eleganckim, czarnym kolorze.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Body Wand Original masażer do ciała czarny

Marc Dorcel Body Wand Original masażer do ciała czarny

Podobne produkty