Marc Dorcel Genius Secret Vibe wibrujące jajeczko z korkiem analnym

5901202

Wysyłamy w 24h

289,00 zł

Genius Secret Vibe od Marca Dorcela to poszerzona wersja tradycyjnego jajeczka Secret Vibe. Wysokiej jakości zestaw został poszerzony o korek analny, do którego wnętrza idealnie wpasowuje się jajeczko.

Idealne nadaje się zarówno do zabawy solo jak i z towarzystwem. Wibrujące maleństwo zostało stworzone w szczególności z myślą o paniach, które lubią sprawić sobie przyjemność w nietypowych miejscach bądź sytuacjach samodzielnie lub w duecie. W zestawie znajdziesz bezprzewodowego pilota, którym sterujesz mechanizmem wibracji odpowiednio dawkując doznania. Zapomnij o ograniczeniach i dyskomforcie związanym z okablowaniem. Zabawa z Secret Vibe to nowa jakość doznań przy niezwykle prostej i intuicyjnej obsłudze oraz wygodzie użytkowania.

 

Umieść jajeczko w najbardziej pożądanym punkcie i ciesz się zmysłowymi doznaniami z zachowaniem dyskrecji. Podaj pilot swojemu partnerowi/partnerce i pozwól oddać kontrolę nad swoją przyjemnością. Secret Vibe posiada pilot z zasięgiem do 2m oraz aż 10 poziomów wibracji, które z pewnością zaowocują niezliczoną liczbą niezapomnianych doznań. Kto wie - może taka niegrzeczna zabawa zakończy się przyjemną sex-niespodzianką w najbardziej nieoczekiwanym momencie?

 W odróżnieniu od klasycznego jajeczka wibrującego Secret Vibe, Genius posiada dodatkową możliwość bezpiecznego przeniesienia zabawy na pole analne. Dołączony do zestawu korek ma opcję umieszczenia wewnątrz wibrującego jajeczka. Teraz jednej zabawki możesz bezpiecznie używać na dwa sposoby.

 

NIE NALEŻY STOSOWAĆ ANALNIE SAMEGO JAJECZKA BEZ UMIESZCZANIA W DOŁĄCZONYM PLUGU!!!

 

Jajeczko wykonane jest w całości z wysokojakościowego materiału ABS, cechującego się dużą wytrzymałością. Testowane dermatologicznie, nie zawiera ftalanów ani innych szkodliwych substancji. 

Po każdorazowym użyciu należy przemyć zabawkę wodą z łagodnym mydłem, a raz na jakiś warto użyć do dezynfekcji płynu antybakteryjnego

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać lubrykantów - zalecane są te, na bazie wody. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

 

Parametry techniczne:

Długość: 7,5cm

Średnica: 3cm

10 trybów wibracji.

Wykonany w całości z wytrzymałego materiału ABS.

Bezprzewodowy pilot (zasięg 2 metrów).

Urządzenie zasilane jest 2 bateriami AAA, a pilot 1 baterią LR23.

Produkt testowany dermatologicznie.

Posiada certyfikaty: CE, DEEE, ROHS.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Genius Secret Vibe wibrujące jajeczko z korkiem analnym

Marc Dorcel Genius Secret Vibe wibrujące jajeczko z korkiem analnym

Podobne produkty