Marc Dorcel Secret Vibe wibrujące jajeczko

5901201

Wysyłamy w 24h

252,00 zł

Secret Vibe od Marca Dorcela to wysokiej jakości wibrujące jajeczko. Idealne nadaje się zarówno do zabawy solo jak i z towarzystwem. Wibrujące maleństwo zostało stworzone w szczególności z myślą o paniach, które lubią sprawić sobie przyjemność w nietypowych miejscach bądź sytuacjach samodzielnie lub w duecie. W zestawie znajdziesz bezprzewodowego pilota, którym sterujesz mechanizmem wibracji odpowiednio dawkując doznania. Zapomnij o ograniczeniach i dyskomforcie związanym z okablowaniem. Zabawa z Secret Vibe to nowa jakość doznań przy niezwykle prostej i intuicyjnej obsłudze oraz wygodzie użytkowania.

 

Umieść jajeczko w najbardziej pożądanym punkcie i ciesz się zmysłowymi doznaniami z zachowaniem dyskrecji. Podaj pilot swojemu partnerowi/partnerce i pozwól oddać kontrolę nad swoją przyjemnością. Secret Vibe posiada pilot z zasięgiem do 2m oraz aż 10 poziomów wibracji, które z pewnością zaowocują niezliczoną liczbą niezapomnianych doznań. Kto wie - może taka niegrzeczna zabawa zakończy się przyjemną sex-niespodzianką w najbardziej nieoczekiwanym momencie?

 

Jajeczko wykonane jest w całości z wysokojakościowego materiału ABS, cechującego się dużą wytrzymałością. Testowane dermatologicznie, nie zawiera ftalanów ani innych szkodliwych substancji. 

Po każdorazowym użyciu należy przemyć zabawkę wodą z łagodnym mydłem, a raz na jakiś warto użyć do dezynfekcji płynu antybakteryjnego

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać lubrykantów - zalecane są te, na bazie wody. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

 

Parametry techniczne:

Długość: 7,5cm

Średnica: 3cm

10 trybów wibracji.

Wykonany w całości z wytrzymałego materiału ABS.

Bezprzewodowy pilot (zasięg 2 metrów).

Urządzenie zasilane jest 2 bateriami AAA, a pilot 1 baterią LR23.

Produkt testowany dermatologicznie.

Posiada certyfikaty: CE, DEEE, ROHS.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Secret Vibe wibrujące jajeczko

Marc Dorcel Secret Vibe wibrujące jajeczko

Podobne produkty