LELO Liv 2 wibrator różowy

5513601

12 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

584,00 zł

Liv 2 cerise – nowsza wersja tradycyjnego Liv od Lelo.

Prosty wibrator o dość niewielkim rozmiarze. Może stanowić bardzo miły wstęp do bardziej bezpośrednich zabaw we dwoje, jak również główny punkt programu w przyjemności solo. Intuicyjny interfejs pozwala na precyzyjne dopasowanie siły wibracji od ledwo wyczuwalnych aż po bardzo mocne drgania. 8 zróżnicowanych trybów wibracji pozwala na znalezienie najbardziej odpowiedniego dla Twoich upodobań.

Aby uruchomić Liv 2 przytrzymaj symbol +. Przyciski + i – służą regulacji mocy, natomiast strzałki w górę i w dół pozwalają na wybór trybu wibracji. Przytrzymaj – aby wyłączyć wibrator. W celu zablokowania (zabezpieczenia przed niepożądanym uruchomieniem) naciśnij jednocześnie + i – przez 5 sekund. Wykonaj tę samą czynność w celu odblokowania silnika.

Szwedzka Marka Lelo stanowi w świecie erotyki synonim luksusu i jakości. Nienagannie wykończony, pokryty szlachetną powłoką silikonu platynowego jest przedmiotem dla najbardziej wymagających. Cicha praca silnika gwarantuje dyskrecję, a nowoczesny wygląd cieszy także oko. Lelo to najwyższa półka nie tylko pod względem designu ale także przez użyteczność i nieprzypadkowo dobrane i uszeregowane funkcje dla osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji.

Nie zalecamy używania wibratora Liv 2 do zabaw analnych.

Pamiętaj o odpowiednim poziomie nawilżenia. Zalecamy użycie lubrykantu marki Lelo lub innych - koniecznie na bazie wody.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Lelo.

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 174 x 35 x 29 mm 

Waga: 86g 

Bateria: Li-lon 500mAh 3.7V 

Ładowanie: 2 h at 5.0V 500mA 

Czas użytkowania: 4 godziny 

 

Opakowanie zawiera:

- wibrator Liv 2

- satynowe etui

- saszetkę lubrykantu

- ładowarkę

- kartę gwarancyjną

- instrukcję obsługi

Dostępne są także kolory śliwkowy (plum), jasna zieleń (lime) oraz głęboki granat (blue).

Produkty marki Lelo wykonane są z bezpiecznego dla ciała silikonu platynowego jakości medycznej oraz plastiku ABS. Ich użytkowanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą i błonami śluzowymi.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Liv 2 wibrator różowy

LELO Liv 2 wibrator różowy

Podobne produkty